Gündem Haberleri

  İstanbul'da Cem alarmı

  Felat BOZARSLAN / Mehmet AKTARAN - DHA
  11.08.2009 - 14:59 | Son Güncelleme:

  İstanbul Emniyeti’ne öğle saatlerinde, Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun İstanbul'a siyah bir jeeple giriş yaptığı yönünde bir ihbar ulaştı. Bunun üzerine İstanbul Emniyeti’nden helikopter kaldırıldı. Ekipler alarma geçirildi. İhbara konu olan siyah jeep bulundu, arama yapıldı. Ancak yapılan aramalarda ihbarın asılsız çıktığı anlaşıldı.

  İstanbul Emniyet Müdürlüğünde Cem Garipoğlu heyecanı yaşandı. Öğle saatlerinde emniyete gelen bir ihbar telefonu, üzerine bütün birimler alarma geçti. İhbara göre, Cem Garipoğlu siyah bir Jeep içinde Unkapanı'ndan Sahil yolu istikametine doğru gidiyordu.

  Bunun üzerine helikopter kaldırıldı. Havadan arama tarama yapıldı. Asayiş ekipleri alarma geçti. Trafik polislerine haber verildi. Motorize ekipler, sahil yoluna gönderildi. Fatih'te şüpheli araç, polis tarafından durduruldu. Yapılan incelemede, Cem Garipoğlu'nun araçta bulunmadığı görüldü. Aracın plakası ve kimlik bilgilerinin sorgulanmasının ardından, Garipoğlu ailesiyle bir bağlantısı saptanamadı. Yapılan sorgulamanın ardından araç serbest bırakıldı. 


   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı