Gündem Haberleri

  İstanbul'a seks fuarı açacağız

  Hürriyet Haber
  07.09.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Alman konser ve şov organizasyon şirketi SVS, Avrupa'nın en büyük erotik ve seks fuarını gelecek yıl İstanbul'da düzenlemeye hazırlanıyor.

  Avrupa'nın en büyük seks fuarı

  Merkezi Almanya'nın liman kenti Hamburg'ta bulunan SVS Entertainment konser ve şov şirketi, uzun yıllardan bu yana Avrupalı rock müzik gruplarına Türkiye'de konser düzenliyor. Almanya genelinde çok sayıda erotik ve seks fuarı organize eden şirket, şimdi Avrupa'nın en büyük erotik ve seks fuarını İstanbul'da düzenlemek istiyor.

  Belediyeden izin isteyecekler

  Şirketin Genel Müdürü Miriam Nebel, ‘Türkiye’de düzenlediğimiz rock konserlerinden çok memnun kaldık. Bunun üzerine uzun yıllardan beri Almanya'da düzenlediğimiz erotik fuarını İstanbul'da yapma fikri geldi aklımıza' diyor. Şirket, fuar izni için İstanbul belediyesine başvuru yapmaya hazırlanıyor.

  Seks yıldızları gelecek

  Almanya'da ‘Sexpo’ ve ‘Erotiktage’ adı altında düzenlenen fuarlarda dünyaca ünlü seks yıldızları, revü grupları ve striptizcilerin sahne alıyor. Nebel, ‘Fuarın pornografik yanı yok. İstanbul için erotizmin güzel şovlarla sunulduğu bir program düşünüyoruz’ diyor. Fuara izin çıkarca, Sibyle Rauch, Bea Fiedler, Helen Duval Kelly Trump, Dolly Buster ve Donna Vergas gibi seks yıldızları İstanbul'a gelip imza günü düzenleyecekler.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı