Gündem Haberleri

  O kocadan haber var

  Hürriyet Haber
  03.07.2017 - 11:27 | Son Güncelleme:

  Eşi Şükran Bezgin (42) tarafından, 'üniversite okumak için gittiği İstanbul'da sınıf arkadaşı ile sözlendiği' iddia edilen 3 çocuk babası Yılmaz Bezgin (41) iddialara yanıt verdi. Bezgin, "Çocuklarımı terk etmiş olmam asla söz konusu değildir. Evlilik sebebiyle ara verdiğim eğitim hayatıma boşanma kararını aldıktan sonra geri dönmüş bulunuyorum" dedi.

  İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından 26 Haziran tarihinde servis edilen haberle ilgili açıklama yapan Yılmaz Bezgin, eşiyle boşanma davasını 2013 yılında anlaşmalı olarak açtıklarını söyledi. Aralarındaki anlaşmanın bozulması üzerine davanın uzadığını belirten Bezgin, "Haberde konu edildiği gibi, İstanbul’a geldikten sonra bir başkasıyla sözlenmiş olmam, dini nikahlı eşimi bu şekilde boşamış ve çocuklarımı terk etmiş olmam asla söz konusu değildir ve olmamıştır. Evlilik sebebiyle ara verdiğim eğitim hayatıma boşanma kararını aldıktan sonra geri dönmüş bulunuyorum" diye konuştu.

  Bezgin, "Okumak için İstanbul’a geldiğim ve burada biriyle tanıştığım için ayrıldığım gibi bir durum söz konusu değildir. Söz konusu haberle yapılmaya çalışılan, yakın dönemde görülecek olan davanın seyrini değiştirme çabasıdır" dedi.

  İstanbul’a okumaya giden koca, sınıf arkadaşı ile sözlendiİstanbul’a okumaya giden koca, sınıf arkadaşı ile sözlendi

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı