GeriGündem İstanbul’da bugün bazı yollar trafiğe kapalı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İstanbul’da bugün bazı yollar trafiğe kapalı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tören ve kutlamaları nedeniyle İstanbul’da saat 06.00’dan tören bitimine kadar bazı yollardan trafik akışına izin verilmeyecek.

Trafiğe kapatılacak yollar şöyle:

 

Vatan Caddesi-Millet Caddesi ile bu caddelere çıkan tüm yollar, Hal Yolu bitimi-E-5 Karayolu Cevizlibağ-Tünel Sapağı’ndan itibaren Vatan Caddesi-Lahor Meydanı’na kadar geliş-gidiş istikameti, Üsküdar Demokrasi Meydanı’ndan-Harem Sahil Yolu ile Harem’den Üsküdar Sahil Yolu.

 

Bu yolların kapatılması dolayısıyla D-100 Karayolu’ndan Vatan Caddesi’ne gidecek sürücüler, Haliç Tüneli, Edirnekapı, Fevzipaşa Bulvarı, Aksaray ya da Ayvansaray ışıklardan Balat yolunu takiben Unkapanı ve Sirkeci istikametini kullanabilecek.

 

E-80 Karayolu’nu kullanacak sürücüler, Milliyet Gazetesi karşısından TEM Otoyolu istikametini, sahil yolunu kullanacak olanlar da sahil güzergahından Yenikapı-Kumkapı-Sirkeci yönünü tercih edebilecek.

 

Vatan Caddesi’nden, Fatih’teki hastanelere gelecek ambulans ve diğer araçların sürücüleri, sahil yolunu tercih ederek Samatya üzerinden, Fatih’ten aynı hastanelere gelecek sürücüler de Atatürk Bulvarı-Aksaray ve Millet Caddesi’ni kullanarak bu hastanelere ulaşabilecek.

 

Üsküdar’da kapatılan yolları kullanacak sürücüler, Demokrasi Meydanı’ndan Üsküdar Halk Caddesi, Yeni Toptaşı Caddesi ve Selmani Pak Caddesi’nden Cumhuriyet Caddesi ile Bağlarbaşı’na yönlendirilecek.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle