Gündem Haberleri

  İstanbul'da bu sabah... Can pazarı!

  Alper KORKMAZ / İSTANBUL, (DHA)
  03.04.2018 - 11:49 | Son Güncelleme:

  İstanbul Sultangazi'de taşocağında, hafriyat kamyonu devrildiği uçurumun tam ortasında şans eseri durdu. Kayan kamyonun uçurumdan metrelerce aşağıya yuvarlanmaması için halatla iş makinesine bağlandı, sürücüsü itfaiye tarafından kurtarıldı.

  Kaza, saat 9.00 sıralarında Sultangazi Cebeci köyü yolu üzerinde bulunan bir taşocağında meydana geldi. Sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybettiği hafriyat kamyonu uçuruma doğru devrildi. 

  İstanbul bu sabah... Can pazarı! İstanbul Sultangazi'de taş ocağında devrilen hafriyat kamyonu, uçuruma düşmeden birkaç metre sonra şans eseri durdu. Kayan kamyon metrelerce aşağıya yuvarlanmaması için halatla iş makinesine bağlandı, sürücüsü itfaiye tarafından kurtarıldı.


  İstanbulda bu sabah... Can pazarı

  UÇURUMUN TAM ORTASINDA DURDU

  Hafriyat kamyonu yaklaşık 20 metre aşağı kaydı. Kamyon şans eseri uçurumun ortasında durdu. Taşocağında çalışanlar durumu sağlık, itfaiye ve polis ekiplerine haber verdi.

  İstanbulda bu sabah... Can pazarı

  ÇELİK HALAT İLE BAĞLANDI


  Kamyon uçuruma yuvarlanmaması için çelik halat ile bir iş makinesine bağlandı. Sürücünün kurtarılması için itfaiye çalışma başlattı.  Olay yerine gelen itfaiye ekipleri halatlar yardımıyla aşağıya inerek sürücüyü yukarıya çıkardı. Sürücünün sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. 

  İstanbulda bu sabah... Can pazarı

  Etiketler: uçurum , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı