Gündem Haberleri

  İstanbul Bilgi Üniversitesi'nden 7 Yeni Yüksek Lisans Programı

  Zeynep GÜÇLÜCAN
  16.08.2014 - 11:18 | Son Güncelleme:

  Bugüne kadar 45 yüksek lisans programıyla 5 binin üzerinde mezun veren İstanbul Bilgi Üniversitesi 7 yeni yüksek lisans programı daha açtı.

  Sosyal Bilimler Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü, Sağlık Bilimleri Enstitüsü çatısında yüksek lisans ve doktora eğitimi veren İstanbul Bilgi Üniversitesi, akademisyen ve profesyonellerinden oluşan öğretim kadrosuyla çalşıyor.

  BİLGİ, birbirinden farklı alanda 45 yüksek lisans programına bu yıl yenilerini ekledi. Öğrenciler, yeni açılan Sosyal Projeler ve STK Yönetimi, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Enerji Sistemleri Mühendisliği, Biyomedikal Mühendisliği, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, İnsan Kaynakları Yönetimi (Uzaktan Eğitim) ve Sosyoloji programlarına güz döneminde kayıt yaptırabilecek.

  ALANDA 7 YENİ BÖLÜM

  İstanbul Bilgi Üniversitesi, online eğitim programlarına bir yenisini ekledi. Bu yıl açtığı online İnsan Kaynakları Yönetimi yüksek lisans programı ile Türkiye’nin dört bir yanında İK’nın tüm yönlerine hâkim olan ve stratejik düşünebilmeye önem veren profesyoneller yetiştirecek.

  Fen Bilimleri Enstitüsü’nün programlarına bu yıl “Enerji Sistemleri Mühendisliği”, Elektrik- Elektronik Mühendisliği ve Biyomedikal Mühendisliği programları eklendi.

  İstanbul Bilgi Üniversitesi:

  1996 yılında kurulan İstanbul Bilgi Üniversitesi, Laureate International Universities ağının Türkiye’deki tek üyesi. Yaklaşık 1000 kişilik bir öğretim kadrosuna sahip olan İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin 16.000’i aşkın öğrencisi ve 20.000’den fazla mezunu bulunuyor.

  İstanbul Bilgi Üniversitesi hakkında ayrıntılı bilgiye www.bilgi.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı