Gündem Haberleri

  İskender Iğdır'ın korkusuz nişanlısı

  Hürriyet Haber
  09.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Fethiye’de düzenlenen Ekstrem Sporlar Festivali’ne Ağrı Dağı’nda yaşamını yitiren İskender Iğdır’ın gazeteci nişanlısı Didem Çoksayar da katıldı.

  Ağrı Dağı'nda hayatını kaybeden Atlas Dergisi editörü ve AKUT üyesi İskender Iğdır'ın nişanlısı Didem Çoksayar, gazeteci olarak katıldığı festivalde bungee jumping yaparak korkusuzluğunu ispatladı. Atlamaya hazırlanırken yaşadığı üzücü olaya rağmen gönüllü olduğu gözlenen Çoksayar, ‘‘Muhteşemdi. Yine yapmak istiyorum’’ dedi. Atladıktan sonra bir kenarda oturup sigarasını yakan Çoksayar, ‘‘Hiç korkmadım. Boşlukta sallanmak müthiş bir duygu. Yine tekrarlayabilirim’’ dedi. Didem Çoksayar, bu yaz nişanlısı Iskender Iğdır adına Ağrı Dağı'na da tırmanacak.

  Yabancılar katıldı

  Yamaç paraşütü, bungee jumping, basejump, bisiklet ve kaykayla akrobasi haraketleri gibi adrenalinin çok yüksek yaşandığı sporların yeraldığı Extreme Spor Festivali'nin ikincisi, geçtiğimiz hafta Fethiye'de gerçekleştirildi. Clup Lykia World tesisinde düzenlenen festivale, yerli ve yabancı birçok sporcu katıldı. Escape-Adventures'ın sponsor olduğu festivale soprcuların yanısıra gazeteciler ve tatil için gelen ziyaretciler de katıldı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı