Gündem Haberleri

  İşkembeli buluşma

  İbrahim ŞAHİN
  21.02.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Sezen Aksu, oğlu Mithat Can Özer ile ‘müstakbel gelini’ Nurgül Yeşilçay’ı Levent’teki villasında ağırladı. Gözlerden uzak gerçekleşen buluşmayı, işkembe çorbası siparişi ele verdi.

  İLK KEZ BÖYLE GÖRÜNTÜLENMİŞLERDİ

  Evinde ağırladı  

  Nurgül Yeşilçay-Mithat Can Özer çifti, önceki gece aşklarının mimarı Sezen Aksu ile bir araya geldi. Aksu, sevgilileri Levent’teki villasında ağırladı. Gözlerden uzak gerçekleşen bu buluşmayı ortaya çıkaran ise yemek siparişi oldu. Aksu, şoförünü işkembe çorbası ve mantı alması için Arnavutköy’deki Bodrum Mantıcısı’na gönderdi, gazeteciler aracın peşine takılınca villadaki gizli buluşma ortaya çıktı.

  Polis çağırdı

  Gazetecilerin evinin önünde beklediğini fark edince sinirlenen Sezen Aksu, yardımcısı aracılığıyla polis çağırdı. Gelen polis ekipleri, gazetecilere Aksu’nun kendilerinden şikayetçi olduğunu söyledi. Gecenin ilerleyen saatlerinde evden tek başına ayrılan Aksu ise basın mensuplarına “Burada beklemeniz hiç doğru değil, burası benim evimin önü. Bu kadar satılık değil bizim hayatlarımız” diyerek tepki gösterdi.


  Nurgül Yeşilçay ve Mithat Can Özer, geceyi Levent’teki villada baş başa geçirdi. Çift daha önce de aynı eve girerken görüntülenmişti.

  İşkembeli buluşma

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı