Gündem Haberleri

  İşadamını haberi olmadan kulüp başkanı seçtiler

  Mustafa DEVRİM/ELAZIĞ, (DHA)
  02.07.2009 - 18:43 | Son Güncelleme:

  İSTANBUL'da bulunan Final Dergisi Dershaneleri Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Taşel, haberi olmadan Elazığspor'a başkan seçildi.

  İşadamı ve eğitimci Taşel, başkan seçildiğini ilk duyduğunda bunun bir şaka olduğunu sandığını söyledi. Taşel, “Elazığspor kulüp başkanlığı şakaya alınacak bir makam değil. İstifa ederim olur biter. Elazığspor'u istemeyen biri yapmış. Komplo düzenlemiş adamlar” dedi.

  TFF 2'nci Lig 4'üncü grupta mücadele eden Elazığspor'da olağanüstü genel kurul bugün yapıldı. Öğretmenevi'nde yapılan kongrede, Ali Cipli başkanlığındaki yönetim kurulu divana istifa dilekçelerini verdi. Eski yöneticilerden ve işadamı İbrahim Taşel'in bulunmadığı kongrede adına oluşan liste ile gurbetçi işadamı Vedat Göksu başkanlığında iki liste divana verildi. Kongrede yapılan oylamada 33 delege oy kullandı. Seçimler sonucunda İbrahim Taşel 30 oy alırken, Vedat Göksu 1 oy aldı. Seçimde 2 oy ise geçersiz sayıldı.

  Taşel'in yönetim kurulunda Hayrettin Karamazı, Kenan Özdemir, Baki Aydın, Cezayir Aydın, İrfan Yurten, Mustafa Yıldız, Mustafa Urhan, Ata Tanyıldızı, Mehmet Güngör, Fatih Kısaparmak, Mehmet Kaya, Bülent Serttaş, Şerafettin Yıldırım, İzzettin Demir ve Burhan Taneli bulunuyor.

  İstanbul'da bulunan Taşel'in, kongrede kendisi adına verilen listeden haberi olmadığı ortaya çıktı. Taşel, “Şimdi benim de telefonla haberim oldu. Böyle bir şeyden haberim yok. Ben aday da olmadım. Birisi bir liste düzenlemiş, götürüp divana vermiş. Divan da hiçbir şey sormadan böyle bir seçim olmuş. O listede isimleri bulunan herkesin sanırım haberi yoktur. Komik bir şey yapılmış. Elazığspor kulüp başkanlığı şakaya alınacak bir makam değil. İstifa ederim olur biter. Mesele biter de bunu kim yaptıysa Elazığspor'a zarar veren, Elazığspor'u istemeyen biri yapmış. Komplo düzenlemiş adamlar” dedi.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı