Gündem Haberleri

  İş teklifleri ´cep´inizde

  Hürriyet Haber
  07.07.2001 - 17:04 | Son Güncelleme:

  İş ve insan kaynakları sitesi yenibir.com'un hizmete sunduğu "Mobil İş Habercisi" uygun iş pozisyonlarını cep telefonlarına anında ulaştırıyor. Dünyanın her yerinden, her marka ve model cep telefonundan ´iş habercisini´ almak mümkün. Türkiye´deki tüm GSM operatörleri tarafından desteklenen ´yenibir.com Mobil İş Tabercisi´ hizmetinden faydalanabilmek için www.yenibir.com adresine girerek ´Mobil İş Habercisi´ linkini tıklamak ve servise kayıt yaptırmak gerekiyor.


  yenibir.com´un özgeçmiş bankasına kişisel bilgilerini girerek kayıtlı olanlar ve mevcut ´İş Alarmı´ hizmetinden yararlananlar bilgisayar başında beklemeden iş imkanlarını cep telefonlarında görebilecekler. yenibir'e üye olmayanların önce özgeçmiş bankasına bilgilerini kaydetmeleri ve İş Alarmı hizmetini talep etmeleri gerekiyor.


  'Yenibir Mobil İş Habercisi´ hizmetinden yararlanan kullanıcılar Mobil Hürriyetim'in sunduğu diğer tüm hizmetler için de ek ücret ödemiyorlar. rlar. e-postalarınızı cep telefonlarınıza yönlendirme, logo, melodi gönderme, mobil duyuru, hatırlatma servisi gibi hizmetler de bu sayede cep telefonunuzun kapsama alnına girmiş oluyor.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı