Gündem Haberleri

  İş isteyen engelli Bakan Demir'e ulaşamadı

  Ersin ERCAN- Seçkin KIRARSLAN/ZONGULDAK, (DHA)
  11.07.2009 - 15:22 | Son Güncelleme:

  Zonguldak Valiliği’ni ziyaret eden Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir ayrılırken engelli olduğunu söyleyen Muharrem Doruk iş istemek için görüşmek istedi. Ancak başarılı olamadı. Doruk, derdini Vali Erdal Ata’ya anlattı.

  ENGELLİ VATANDAŞ BÖYLE UZAKLAŞTIRILDI

  Bakan Demir, AKP Zonguldak İl Kongresi’ne katılmak üzere dün akşam Zonguldak’a geldi. Geceyi Zonguldak Polisevi’nde geçiren Bakan Demir, bugün Zonguldak Valiliği’ni ziyaret etti. Valilik binası önünde Vali Erdal Ata tarafından karşılanan Bakan Demir, polis tören mangasını selamladı. Kendisini karşılayan diğer protokol üyeleriyle tokalaşan Bakan Demir, daha sonra Vali Ata’nın makamına geçerek, kentin sorunları hakkında bilgi aldı.

  ENGELLİNİN İŞ ÇABASI
  Bakan Demir, Valilikten çıktığı sırada, engelli kartını gösteren Muharrem Doruk iş istedi. Bakan Demir, polis tören mangasını selamladıktan sonra makam arabasına doğru yürürken Muharrem Doruk ikinci kez yanına geldi. Engelli kartını göstererek iş talebinde bulunan Doruk’u bu sefer de korumalar engelledi. “Yardım etseniz ne olur Sayın Bakanım” diyen Doruk, korumalar tarafından uzaklaştııldı. Bu sırada AKP Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan cebinden para çıkardığı parayı vermek istedi. Bunun üzerine Doruk, “Ben para istemiyorum, iş istiyorum” dedi. Korumalar, Doruk'u uzaklaştırıldı. Bakan Demir, partisinin il kongresine katılmak üzere Valilikten ayrıldı.

  Gazetecilere evli ve 2 çocuk sahibi olduğunu, bacağından sakat olduğunu anlatan Muharrem Doruk, “Ben iş istedim. Bana iş vermedi” dedi. Bu sırada gelen korumalar, Doruk’u Vali Ata’nın yanına götürdü. Muharrem Doruk, Valilik binasına girerek derdini Vali Ata’ya anlattı.


  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı