Gündem Haberleri

  İş arkadaşına tecavüze kalkıştı

  DHA
  13.11.2009 - 16:12 | Son Güncelleme:

  AYNI işyerinde çalıştığı inşaat teknikeri kadına bıçak zoruyla tecavüz girişiminde bulunduğu iddia edilen Serdar A. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  Bakırköy Osmaniye’de önceki gün bir inşaat firmasında işçi olan 19 yaşındaki Serdar A., paydos saatinden sonra yalnız kaldığı 28 yaşındaki S.E’ye bıçak zoruyla tecavüz girişiminde bulundu. Genç kadının karşı koyması, bağırması üserine kaçan Serdar A., ihbar üzerine olay yerine gelen Osmaniye Polis Merkezi ekiplerince gözaltına alındı.

  Osmaniye Polis Merkezi’nde ifadesi alınan Serdar A.'nın, ofiste bulunanlar işten çıktığında başının ağrıdığını söyleyerek içeride kaldıını belirterek, “S.E. eşinden boşanmıştı. Tuvalete gittiğinde hemen ofisin kapısını kilitledim. Daha sonra S.E’ye birlikte olmak istediğimi söyledim. Karşı koyunca cebimde bulunan kelebek bıçağı çıkartıp boğazına dayadım. Bu sırada boğuşmaya başladık" dediği öğrenildi. S.E. ise verdiği ifadesinde, "Boğuşurken elimde kesikler oldu. Bağırmaya başladım. Gözü dönmüş bir şekilde üstümü çıkartmaya çalışıyordu. Dışarı çıkıp ‘İmdat tecavüz ediyor’ diye bağırmaya başladım" dediği belirtildi.

  "Hürriyeti tahdit" ve "tecavüze yeltenme" suçlamasıyla savcılığa sevkedilen Serdar A., mahkeme tarafından tutuklanarak, Metris Cezaevi’ne gönderildi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı