Gündem Haberleri

  İntihar eden tekstilcinin borç vasiyeti

  Nail KAHRAMAN/BURSA, (DHA)
  06.10.2008 - 16:58 | Son Güncelleme:

  BURSA’da işleri bozulan ve piyasaya 150 bin YTL civarında borcu olduğu ileri sürülen tekstilci 66 yaşındaki Sezer Öztekin, eşi Eşi 63 yaşındaki Fatma Öztekin’in kullandığı depresyon ilaçlarını yutarak intihar etti.

  Sezer Öztekin’in ölmeden önce bıraktığı notta, “Beni borçlu yatırmayın” diye vasiyette bulunduğu belirtildi.

  Bursa’da tekstil işi ile uğraşan ve son zamanlarda işlerinin bozulduğu kaydedilen 2 çocuk babası Sezer Öztekin, önceki gün saat 20.00 sıralarında evde kimsenin bulunmadığı sırada eşi Fatma Öztekin’in kullandığı depresyon ilacından 6 kutu içerek intihar etti. Misafirlikten dönen eşi tarafından baygın halde bulunan Sezer Öztekin, Çekirge Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamayan Sezer Öztekin’in, bıraktığı notta “Beni borçlu yatırmayın” diye vasiyette bulunduğu belirtildi.

  OĞLU: İSTESE 3 DAİRE SATIP ÖDERDİ

  Kendisi de tekstil işi ile uğraşan Sezer Öztekin’in oğlu Bedri Öztekin, babasının intihar etmesine anlam veremediğini kaydederek, son zamanlarda işlerinin bozulmasıyla 150 bin YTL civarındaki borçlandığını, ancak bu paranın ödeyemeyecekleri bir rakam olmadığını söyledi. Oğul Bedri Öztekin, “Eğer isteseydi, üç daire satarak borcunu öderdi. Babamızın borcu nedeniyle intihar ettiğine inanmıyorum” dedi.

  Sezer Öztekin’in eşi Fatma Öztekin’e bıraktığı notta “Ölümümden kimse sorumlu değildir. Ricam, beni borçlu yatırmayın. Bu kadar yüke dayanamıyorum. Beni affedin” diye yazdığı öne sürüldü.

  Ticari hayatında nakit çalışmaya özel veren kişiliği ile tanındığı kaydedilen Sezer Öztekin’in intiharıyla ilgili soruşturmaya Bursa Cumhuriyet Savcılığı’nca başlandı.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı