Gündem Haberleri

  İnternet üzerinden fuhuşa operasyon

  Murat DELİKLİTAŞ / İSTANBUL (DHA)
  10.01.2012 - 18:11 | Son Güncelleme:

  İnteret siteleri üzerinden fuhuş yaptıran biri travesti 3 kişi polisin ilginç yöntemiyle yakalandı. Sahte kadın fotoğraflarıyla sitelerden birine üye olan polisler, yerini tespit ettikleri kişileri tek tek yakaladı.

  İnternet üzerinden fuhuş yapıldığı ihbarı alan Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Amirliği ekipleri, 29 internet sitesi üzerinden fuhuş yaptırıldığını tespit etti. İncelemeyi derinleştiren polisler, aylık 400 dolar aidat karşılığında, kadınların erotik fotoğraflarının ve telefon numaralarının yayınlandığını belirledi.

  Bu bilgilerden yola çıkan Beyoğlu Asayiş Büro Ekipleri, iki tane sahte kadın profili ve fotoğrafıyla sitelerden birine üye oldu. Polisler üyelikten sonra kendilerine verilen numaralar ve bilgilerden yola çıkarak siteyi yönetenlere ulaştı. Daha sonra teknik takibe alınan biri travesti 3 site yöneticisi, dört ilçede eş zamanlı olarak yapılan baskınla gözaltına alındı.

  Gözaltına alınan S.Ö, F.A ve üzerinde 7.65 çapında ruhsatsız tabanca çıktığı öğrenilen A.D hakkında ‘fuhuşa aracılık etmekten’ işlem yapıldı. Karakoldaki sorguları tamamlanan S.Ö., F.A. ve A.D. adliyeye sevk edildi.   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı