GeriGündem İngiliz milyarderin torunları halk plajında
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  12
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İngiliz milyarderin torunları halk plajında

İngiliz milyarderin torunları halk plajında

İNGİLTERE Premier Lig takımlarından Tottenham Hotspur’un patronu olan, aynı zamanda ülkenin 5’inci zengini olarak bilinen Joe Lewis, 150 milyon dolarlık 'Aviva' adlı yatıyla kızı ve torunlarıyla çıktığı Ege turu kapsamında Bodrum koylarını geziyor. Zodyak botla Gölköy sahilinde getirilen Lewis’in 3 torununun ise halk plajında vatandaşlarla denize girip eğlenmesi göze çarptı. Göltürkbükü Koyu’nda süper lüks bir otelin SPA ve masaj salonuna yanındakilerle giden Lewis’in, iddiaya göre istenen 3 bin ücreti hesabı fazla bulunca hizmeti almaktan vazgeçtiği belirtildi.

Tottenham Hotspur’un Daniel Levy ile birlikte eş başkanlığını yapan, İngiltere’nin en zengin 5’inci kişisi milyarder 77 yaşındaki Joe Lewis, kızı Vivienne Lewis ve torunları ile birlikte geçen pazar günü öğleden sonra özel jetle Milas- Bodrum Havalimanı’na geldi. Havalimanından VIP araçlarla Milas’ın Güllük Mahallesi’ndeki marinada kendisini bekleyen küçük motor yata binen Lewis ailesi, Güllük Körfezinde sahilden bir mil açıkta demirli bulunan 100 metre uzunluğunda 150 milyon dolar değerindeki, süper lüks yat ’Aviva’ya geçti.

BODRUM’DAN AYRILAMADI

Önce Yalıkavak Küdür Koyu'na ardından dün öğleden sonra sosyetenin tatil beldesi Göltürkbükü Koyu'na demirleyen Lewis ailesi, daha sonra motoryata binerek koyları gezdi. Yunan adalarına gitmeyi planlayan Lewis ve yakınlarının, ilk kez geldiği Bodrum koylarını çok beğendikleri için bölgedeki tatilin süresini uzattığı belirtildi. İngiliz medyasından uzak durduğu bilinen; Bodrum gezisinde ise beyaz şapkası, güneş gözlükleri, kısa pantolonu ve kapüşonlu montu ile tanınmamaya gayret gösteren Lewis’in tatili, DHA kameralarınca görüntüledi.

ÜCRETİ FAZLA BULUNCA SPA’DAN VAZGEÇTİ

Göltürkbükü Koyu’nda süper lüks bir otelin SPA ve masaj salonuna yanındakilerle giden Lewis’in, iddiaya göre istenen 3 bin ücreti hesabı fazla bulunca hizmeti almaktan vazgeçtiği, tekneyle Torba, Cennetkoy, Demirkoyu, Hattat Koyu’nu gezerek, tekrar yata döndüğü belirtildi. Lewis’in yanında kızı ve torunları ile birlikte yaptığı 45 dakikalık koy gezisinde ise yanında oturan genç kadına sürekli sarıldığı, bir an olsun yanından ayırmadığı görüldü. Lewis’in koyları gezerken sürekli sarıldığı genç kadın ise daha sonra arkadaşları ile Göltürkbükü sahiline çıkarak mağazaları gezdi. Yaklaşık 800 euro’luk alışveriş yaptı, yata geri döndü. Yattaki genç ve güzel kadınlar dikkat çekti.

TORUNLARI HALK PLAJINDA DENİZE GİRDİ

Lewis’in yaşları 5- 7 arasında değişen 3 torunu ise yatın personeli tarafından öğleden sonra zodyak bot ile Gölköy halk plajına götürüldü. Halk plajında vatandaşlarla birlikte yaklaşık bir saat denize giren çocukların çok eğlendikleri ve neşeli oldukları görüldü. Lewis’in torunları daha sonra yata geri döndü. Lewis ailesinin yatı, bu sabah Göltürkbükü Koyu’ndan ayrılarak Gökova’da Çökertme koyu açıklarına demirledi.

İngiliz milyarderin torunları halk plajında

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR


Yorumları Göster
Yorumları Gizle