Gündem Haberleri

  İndirimi izdihamına 'Çevik Kuvvet'li önlem!

  Mustafa SUİÇMEZ/DHA
  06.10.2017 - 14:04 | Son Güncelleme:

  ÇANAKKALE’de bir alışveriş merkezindeki teknoloji mağazasının açılışında izdiham yaşandı. Yüzlerce kişi, açılışa özel kampanyadaki ürünleri alabilmek için birbirleriyle yarıştı.

  Çanakkale’deki bir alışveriş merkezinin içinde bulunan teknoloji mağazası bugün saat 10.00’da açılış yaptı. Açılışa özel indirim ise izdiham yarattı. Alışveriş yapabilmek için gelen vatandaşlar, mağazanın kapısı önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Mağaza kapılarını açar açmaz yüzlerce kişi, birden kapılara yüklenince ezilme tehlikesi geçirdi. Kalabalık içerisinde bulunan birçok kadın ve çocuk, zor anlar yaşadı.

  İndirimi izdihamına Çevik Kuvvetli önlem


  Vatandaşlar organizasyon eksiliğinden dert yandı. Kapıların açılmasından kısa bir süre sonra kapıda yaşanan yoğunluk nedeniyle Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü’ne Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ekipleri, mağaza girişinde önlem aldı. Mağazaya girmeyi başaran bazı vatandaşlar, aradığı ürünün kalmadığını öğrenince sinirlendi. Bazı vatandaşlar ise yaşanan izdihamdan dolayı alışveriş yapmadan mağazadan çıkmaya çalıştı.

  İndirimi izdihamına Çevik Kuvvetli önlem
  İndirimi izdihamına Çevik Kuvvetli önlem

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı