Gündem Haberleri

  Gişede böyle sıkışmışlardı... Görüntüler gerçeği ortaya çıkardı

  İHA
  23.05.2017 - 16:22 | Son Güncelleme:

  İstanbul Kartal Samandıra Gişeler'de iki sürücünün araçlarıyla aynı gişeden geçmek isterken sıkıştıkları anlara ait güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.  

  Kartal Samandıra gişelerinde iki sürücü aynı gişeden geçmek isteyince sıkışıp kalmışlar, sürücülerden biri hafif şekilde yaralanırken, ilginç görüntüler oluşmuştu.

  O anlara ait güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde ilk olarak Sezer Kaya'nın kullandığı araç, yan şeritteyken öndeki aracın durduğunu fark ederek aniden direksiyon kırıp gişeye girmeye çalışıyor.

  Bu sırada Uğur Naci Taner'in kullandığı araç da duramayarak gişeye giriyor, iki araç sıkışıyor. Bu sırada karayolları görevlileri de hızla gişelere koşuyor.

  İnatçı sürücülerin kazası güvenlik kameralarına yansıdıKartal Samandıra Gişeler'de iki inatçı sürücünün araçlarıyla aynı gişeden geçmek isterken sıkıştıkları anlara ait güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde her iki sürücünün aynı anda gişeye girmesi ve sıkışıp kalmaları görülüyor. İSTANBUL (İHA)
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı