Gündem Haberleri

  İnadına yaşayacağım

  Hürriyet Haber
  06.02.2005 - 01:31 | Son Güncelleme:

  Karaman’ın Kazımkarabekir İlçesi’nde 7 aylık doğan bir bebek, Konya Numune Hastanesi’ne birçok badireyi atlattıktan ve 4 ambulans değiştirdikten sonra getirilebildi.

  7 AYLIK DOĞDU

  Kazımkarabekir’de yaşayan Pervin Özcan, gece yarısı bir sağlık ocağında erken doğum yaparak 7 aylık bir kız dünyaya getirdi. Kuvöze alınması gereken bebek, Karaman Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.

  KONYA’YA SEVKEDİLDİ

  Babası Mustafa ve halası Dilek Özcan ile ambulansla Karaman’a götürülen bebek, imkansızlıklar nedeniyle bu kez de Konya’ya sevk edildi.

  AMBULANS KAZA YAPTI

  Bebeği Konya’ya götüren ambulans, Konya’nın Güneysınır İlçesi yakınlarında sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi nedeniyle yoldan çıkarak yan yattı. Kazada bebeğin içinde bulunduğu kuvöz parçalandı, ancak bebek yara almadan kurtuldu.

  4. AMBULANS DEVRİLDİ

  Daha sonra Konya’dan istenen istenen ambulans da bebeği almaya giderken Çumra İlçesi yakınlarında devrildi. Son olarak Karaman’dan başka bir ambulans gelerek bebeği Konya Numune Hastanesi’ne ulaştırdı. Minik kız, çocuk servisinde kuvöze alındı.

  Baba Mustafa Özcan, ’Kızım, gözlerini dünyaya açar açmaz sorunlarla karşılaştı. Henüz hayatındaki ilk dakikaları yaşarken trafik kazası geçirdi. Konya’ya 4 ambulansla ancak getirilen kızımın sağlık durumunun iyi olması, yaşanan aksilikleri biraz olsun unutturdu’ dedi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı