Gündem Haberleri

  Okulda korku dolu anlar! Silahlar patladı, ölü ve yaralılar var

  Uğur AYAZSIN/İSTANBUL,(DHA)
  05.09.2017 - 12:10 | Son Güncelleme:

  İstanbul Ümraniye’de bulunan Fatih İlkokulu bahçesinde öğrenci servisi firmalarının sahipleri arasında çıkan silahlı kavgada 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı. Kayıt yaptırmaya gelen veli ve öğrencilerin de büyük korku yaşamasına sebep olan ve neredeyse her eğitim-öğretim dönemi başında tekrarlanan bu tür olaylar 'çocuklarımız kimlere emanet' sorusunu akıllara getirdi.

  Olay, saat 11.30 sıralarında meydana geldi. Öğrenci servisi firması sahipleri arasında çıkan tartışma kısa sürede silahlı ve bıçaklı kavgaya dönüştü. Kavgada vücutlarına çok sayıda mermi isabet eden Ramazan Sarı ve Cüneyt Elik (27) hastaneye götürüldü. Ağır yaralılardan Cüneyt Elik hastanede hayatını kaybetti. Elik’in ölüm haberini alan yakınları hastanede fenalık geçirdi, gözyaşlarına boğuldu.

  Ramazan Sarı’nın tedavisi ise sürüyor. Kavgada 3 bıçak darbesiyle ağır yaralanan üçüncü kişi, Kerem Beyazıt’ın tedavisi ise bir başka hastanede sürüyor. Polisin hastanede geniş güvenlik önlemi aldığı görüldü.

  Okulda korku dolu anlar! Silahlar patladı, yaralılar varİstanbul Ümraniye’de bulunan Fatih İlkokulu bahçesinde öğrenci servisi firmalarının sahipleri arasında çıkan silahlı kavgada 3 kişi yaralandı.

   

  Okulda korku dolu anlar Silahlar patladı, ölü ve yaralılar var

  BÜYÜK KORKU YAŞANDI

  Kayıt için okula gelen veliler ve öğrenciler ise büyük korku yaşadı. Okul yöneticileri bahçeye döküldü. Bir öğrenci sınavdayken silah seslerini duyduğunu söyledi. Bir başka kişi ise okulda silahlı kavga olduğunu evdeyken silah seslerini duyduğunu dile getirdi.

  Olay Yeri İnceleme Ekipleri okul bahçesinde çalışma yaptı. Polis okulun sokağını trafiğe kapatırken, çevrede güvenlik önlemi aldı. Polisin olayla ilgili incelemesi sürerken, okul kaydı için gelen veliler geri çevrildi.Okulda korku dolu anlar Silahlar patladı, ölü ve yaralılar var

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı