Gündem Haberleri

  İlk yürüyüş ilk cuma

  Hürriyet Dünyası Özel
  28.09.2012 - 16:13 | Son Güncelleme:

  Genel Başkanı olduğu HAS Parti’yi feshettikten sonra törenle AK Parti’ye katılan ve kulislerde önümüzdeki dönemde önemli görevler üstleneceği konuşulan Numan Kurtulmuş, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la beraber yürüyerek Cuma namazına gitti. Kongre öncesi yan yana yapılan ve mesaj yüklü bu yürüyüş Ankara kulislerine bomba gibi düştü.

  ERDOĞAN VE KURTULMUŞ BERABER YÜRÜDÜ / FOTO GALERİ

  Başbakan Tayyip Erdoğan, HAS Parti'den ayrılarak  AK Parti'ye katılan Numan Kurtulmuş'la birlikte ilk kez yan yana sokakta birlikte yürüdüler.

  Kulislerde önümüzdeki dönemde önemli görevler üstleneceği konuşulan Numan Kurtulmuş, Cuma namazı öncesinde AK Parti Genel Merkezi'ne geldi. Erdoğan ve Kurtulmuş buradan yürüyerek genel merkezin karşısındaki Başyazıcıoğlu Camisi'ne kadar sohbet ederek yürüdü. 

   /images/100/0x0/563ce637f018fb32c8ed2fbeYEMEK ISMARLADI 

  Başbakan Tayyip Erdoğan, genel başkanı olduğu HAS Parti’yi feshettikten sonra törenle AK Parti’ye katılan Numan Kurtulmuş ile ilk defa sokakta yan yana yürüyerek Cuma namazı kıldı.

  100 TL BAHŞİŞ BIRAKTI

  Erdoğan ve Kurtulmuş namaz sonrasında yine yürüyerek gittikleri bir kebapçıda cağ kebabı yedi. Menü de ayrıca etli ekmek, tandır ve kadayıf dolması vardı. Hesabı kredi kartıyla ödeyen Erdoğan, garsonlara 100 TL bahşiş bıraktı. İkili yemek sonrası tekrar genel merkeze birlikte yürüdüler.

  3. DÖNEMDEN SONRA YOKUM

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı