GeriGündem İlk Sibel Can ziyaret etti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İlk Sibel Can ziyaret etti

İlk Sibel Can ziyaret etti
refid:5499463 ilişkili resim dosyası

Arabeks müziğin ünlü ismi Orhan Gencebay, ritm bozukluğu şikayeti ile Memorial Hastanesi'ne kaldırıldı. Önceki gece hastaneye kaldırılan ünlü çanatçı Orhan Gencebay'ı ilk ziyaret eden sanatçı Sibel Can'dı.

İlk Sibel Can ziyaret etti
İlaç tedavisi uygulanan sanatçı'yı odasında ziyaret eden Sibel Can'a modacı Nur Yerlitaş'da eşlik etti. Gencabay'ın hayat arkadaşı Sevim Emre ile oğlu Altan Gencebay bir an bile olsun başından ayrılmadılar. Ünlü sanatçının doktoru Deniz Şener, yaptığı açıklamada Gencebay'ın durumu iyi olduğunu ve yanlızca bir gece yatacağını söyledi.

İlk Sibel Can ziyaret etti

 

 

 

 

 

 

 

ORHAN GENCEBAY’IN SAĞLIK DURUMU İYİ
Yüksek nabız ve ritm bozukluğu şikayetiyle Memorial Hastanesi’ne kaldırılan Orhan Gencebay’ın sağlık durumuyla ilgili Memorial Hastanesi Kardiyoloji Bölümü’nden Uz. Dr. Deniz Şener açıklama yaptı.

Uz. Dr. Şener, Orhan Gencebay’ın gribal enfeksiyon sonrasında ateş yükselmesi ve bu ateş yükselmesinin yarattığı çarpıntı şikayetiyle hastaneye geldiğini belirtirken “ Orhan Gencebay’ı ritm bozukluğu sebebiyle ve tedbir amaçlı hastaneye yatırdık.  Şu anda durumu gayet iyi, fakat gribal enfeksiyonun normal bir seyri var ve ateşi henüz düşmedi. Kalpteki ritm bozukluğu da devam ediyor. Gerekirse eve gidebilir. Fakat biz tüm şikayetlerinin kaybolmasını bekliyoruz. Şikayetleri kaybolduğu anda eve göndereceğiz.” diye konuştu.

Uz. Dr. Şener “ Orhan Gencebay, 6 yıl önce bypass ameliyatı geçirmiş  olması nedeniyle hassasiyetle takip ettiğimiz bir hastamız. Aktif yaşantısını bundan sonra da devam ettirecek. Yaşantısında herhangi bir kısıtlama olmayacaktır.” dedi.

Orhan Gencebay’ın ne zaman taburcu olacağı henüz netlik kazanmadı.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle