Gündem Haberleri

  İlk esrar denemesinde ölüyordu

  Hürriyet Haber
  15.03.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Bağcılar - Önceki gece, arkadaşının ısrarı üzerine esrar kullanan 22 yaşındaki Beysel Yılmaz ölümden döndü. Tıkanıp, nefes almakta güçlük çeken genç, polis eşliğinde dört hastane dolaştıktan sonra Bağcılar Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

  İlk kez uyuşturucu denediği için fenalaşan Beysel Yılmaz, arkadaşı tarafından özel Bağcılar Hastanesi'ne götürüldü. Uyuşturucu komasına girdiği belirlenen genç Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi bağlı AMATEM'e sevkedildi. Yer olmadığı gerekçesiyle buraya kabul edilmeyen Yılmaz, polis eşliğindeki bir ambulansla önce Bakırköy Devlet Hastanesi'ne sonra da Haseki Hastanesi'ne götürüldü. Aynı gerekçeyle iki hastanenin de kabul etmediği Yılmaz, yola çıktığı Özel Bağcılar Hastanesi'ne geri getirilerek yatırıldı.

  Beysel Yılmaz'ın yakınlarına ulaşmaya çalışan ve bu amaçla üzerini arayan polis, eski Orman Bakanı Halit Dağlı'nın kartını buldu. Ancak Dağlı'nın Yılmaz'la bir yakınlığı olmadığı belirlendi. Bu arada Yılmaz'ın uyuşturucu kullanmasına neden olan Hasan Ak gözaltına alınarak Bağcılar Polis Karakolu'na götürüldü.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı