Gündem Haberleri

  İlham kaynağını açıkladı

  Hürriyet Haber
  11.12.2009 - 11:31 | Son Güncelleme:

  'Kurtlar Vadisi'nin Memati'si Gürkan Uygun rolüne hazırlanırken ilginç bir yöntem bulmuş.

  Kurtlar Vadisi'nde kim kimdir / Foto Galeri

   

  Geçmişten günümüze Vadi / Foto Galeri

   

  ‘Kurtlar Vadisi’nin Memati’si Gürkan Uygun, Kanaltürk’teki ‘Orada Neler Oluyor’da dizisi ve rolüyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gürkan Uygun “Memati’nin o katil bakışını yakalamak için National Geography ve Discovery Channel’daki belgesellerde yırtıcı kuşların bakışlarını izledim. Katil bakışlarım onlardan geliyor. Özellikle atmacalar bana yardımcı oldu. Yuvaya gelişlerini, sese karşı tepkilerini neredeyse ezberledim” dedi.

   

  Gürkan Uygun sözlerine şöyle devam etti: Bazen kendimi TV’de izlerken ‘Şiddetin dozunu kaçırdım mı?’ diye düşünüyorum. Sokağa çıkınca yanıma gelip “Ellerine sağlık abi. İyi temizledin” diyorlar, şaşırıyorum.

   

  ‘AYDA BİR KEZ KÖYE KAÇIYORUZ’

   

  Sürekli Memati gibi dolaşmanın arada bir dengesini bozduğunu söyleyen Gürkan Uygun “Bu yüzden ayda bir kez ailemi ve en yakın arkadaşım Rıdvan Dilmen’i alıp İzmit-Değirmendere’deki köyüme gidiyoruz. Orada sakinleşip geri dönüyoruz” dedi.

   

  Gürkan Uygun’un tek şikayeti; takımı Beşiktaş’ın maçlarına 3 yıldır gidememek. Gürkan Uygun “En son maça 2007’de gittim. Tribünler ‘Memati hakemin topuğuna sık’ diye bağırmaya başladı. O kadar utandım ve sıkıldım ki bir daha maça gidemez oldum” şeklinde konuştu. Gürkan Uygun “5 yıl içinde dizide kaç kişiyi öldürdünüz?” sorusunu da şöyle cevapladı: Tam 300 kişiyi indirdim. Öldür öldür bitmiyor!

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı