Gündem Haberleri

  İletişim ve elektronik bağlantılı sektörlerin yolu açık

  Binnur ZAİMLER
  22.01.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Kurulu düzene başkaldıran, herkesi şaşırtan akıllı fikirler birkaç hafta iş hayatını sallayacak görünüyor. Başak ve Balık zamanı kurulan şirketler dikkat, Mars geri gidiyor, siz frene basın.

  Yarın sabah Kova burcunda gerçekleşecek Yeniay, özellikle kitle iletişimi ve elektronikle bağlantılı sektörlere kucak kaçıyor. İş hayatında radikal ve özgün ne varsa, şimdilerde karşımıza çıkacak.

  Elektrik, elektronikle ilgili her türlü konu, inovasyon içeren projeler hemen başlayabilir. Bilişim ve teknoloji firmalarının ürün lansmanları önümüzdeki bir ay boyunca dikkat çekici olacaktır. Donanımın yenilenmesi, internet ve diğer programlamalarda bir üst versiyona geçiş için de Kova zamanı kullanılabilir.

  Rüzgar enerjisi santralleri açılışları, teknik alt yapı ve sözleşmelerinin tamamlanması veya üretime geçebilmeleri için bu hafta düğmeye basmak çok yerinde olacaktır.

  Yeni televizyon programları, özellikle müzik kanalları kendinden söz ettireceğe benziyor. Protest akıma kapılan genç müzisyenlerin konserleri ile öne çıktığını da duyabiliriz.

  Tüm şirketlerde, bu dönemde teknik eğitimlere ağırlık verilmesi faydalı sonuçlar getirecek. Bu hafta davet ve organizasyonlara katılarak daha çok kişiyle tanışmak, bireylerin başarısını artırabilir.

  Yeniay ve Jüpiter arasındaki zorlayıcı açı, varlıklı zümreye ve oturmuş sermaye yapısına rağmen genç ve radikal kesimlerin düzene başkaldırmalarına da işaret ediyor. İşyerinde, ekonomide ve uluslararası düzeyde, belli kayıplara sebep olsa da değişime direnç göstermemeliyiz. Mesleki grup ve dernekler daha da aktifleşecek, sendikal faaliyetlerde artış görülecek.

  MARS GERİ GİDECEK

  Bir yandan da Başak ve Balık burcu kurulan şirketlerde frene basıyoruz çünkü Mars geri gitmeye başlıyor. Oldukça nadir rastlanan bir döneme giriyoruz. Motivasyon ve yön belirleme gezegeni Mars bu haftadan itibaren, 14 Nisan’a kadar etki altında. Çoğunlukla gecikmelerle karşılaştığımız bu haftalarda, işe dair sorularımızın cevaplarını orada burada arayacağız. Bazı projelerde, şimdiye dek süregelen belirsizlikler varsa, maaleseef bu durum bir kaç ay daha devam edecek. Yapacağımız en iyi şey, araştırma, inceleme ve analiz ile zaman geçirmek.

  Başak ve Balık zamanı kurulan şirketler, birkaç ay boyunca atılımlarını geri çekmek veya başlattıkları projeleri yeniden gözden geçirmek durumunda kalabilirler. Bu durum, yaz aylarına daha sağlam ve kalıcı çözümlerle girmelerini sağlayacak.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı