Gündem Haberleri

  İlçe gönüllüsüne belediyeden ödül

  Hürriyet Haber
  03.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Manavgat Belediyesi ilçeye hizmeti geçmiş kişelerin adlarını cadde, sokak ve meydanlara vererek büyük bir kadirşinaslık örneği sergiliyor.

  MANAVGAT Belediye Meclisi, büyük bir vefa örneği sergileyerek ilçeye hizmet veren kişilerin isimlerini cadde, sokak ve meydanlara vermeye başladı. İlk olarak Antalya-Manavgat-Alanya karayolunun keşistiği Çakalderesi ile Manavgat Köprüsü arasındaki Antalya Caddesi'nin adı Hasan Fehmi Boztepe olarak değiştirildi.

  TAKDİRLE KARŞILANDI

  Belediye Meclisi'nin önceki günkü oturumunda Alp Meydanı'nın isminin de Dr. Asım Okur Meydanı olarak değiştirilmesine karar verildi. MHP'li üyelerin çoğunlukta olduğu bir belediye meclisinde meydana, CHP milletvekilliği yaptığı dönemde ilçeye büyük hizmetler yapan Dr. Asım Okur isminin verilmesi takdirle karşılandı.

  YENİLERİ ASILDI

  Antalya Caddesi ile Alp Meydanı'ndaki iske tabelaların sökülerek yerlerine yenilerinin asıldığını söyleyen Belediye Başkanı Zeynel Şenol, ‘‘Aslında isimlerle fazla oynamak istemiyorum. Amacım kimseyi rahatsız etmek değil. Ama Manavgat'a hizmeti geçmiş insanları da görmezden gelemeyiz’’ dedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı