Gündem Haberleri

  İkizler'i büyük bir zafer bekliyor

  Hürriyet Haber
  08.06.2013 - 11:04 | Son Güncelleme:

  Tüm burçlar için şanlı bir dönem başladı. Beklenmedik gelişmeler, yaratıcı fikirler gündemde. İkizler burcu büyük başarılara imza atacak. Jüpiter tüm şansıyla Yengeç’in yanında, Boğa 2013’ün en güzel döneminde, Yay’lar12 Haziran’da sihirli bir gün geçirecek.

  KOÇ

  Yaratıcılığınızı kullanın  
  8-21 Haziran tarihleri arasında yeni ay evresindesiniz. Bu da seyahat, aile ve iş ilişkileri konusunda avatajlı durumda olduğunuz dönem demek. Kısa bir tatil planlıyorsanız 15-16 Haziran çok uygun. Yaratıcı gücünüzü de kullanın. Yeni bir blog açmaya ya da kitap yazmaya ne dersiniz?


  BOĞA


  Geliriniz artacak

  2013’ün en güzel dönemindesiniz. Kendi işinizi yapıyorsanız satışların arttığı, yeni anlaşmaların yapıldığı, işlerin yoğunlaştığı bir döneme gireceksiniz. 8 Haziran’dan itibaren yeni ayın etkisiyle gelirinizde büyük artışlar olacak.


  İKİZLER


  Büyük bir zafer


  Bu hafta büyük bir şeyi başaracaksınız. Aklınıza koyduğunuz her ne ise, sonucu istediğiniz gibi olacak. Ama önce bunun iş mi yoksa aileyle mi ilgili olması gerektiğine karar verin. Özellikle iş konusunda uzun zamandır birine yeni fikirlerinizi anlatmayı düşünüyor ama yapamıyorsanız, bu hafta tam zamanı!


  YENGEÇ


  Şans sizin yanınızda


  Dört önemli gezegenin etkisinin üzerinizde olmasıyla özel hayat, yaratıcılık, strateji ve iş konularında farklı adımlar atacaksınız. Bu haftayı yaratıcı konular üzerine odaklanmakla geçirseniz yararınıza olur. Tüm bunlara ek olarak Jüpiter de tüm şansıyla yanınızda olacak. İyi değerlendirin.


  ASLAN


  Sosyalleşin, eğlenin


  Bu hafta çok sosyal olacaksınız. Hiç beklemediğiniz arkadaşlarınızdan bile telefonlar gelecek. Rutin iş hayatını bırakın ve biraz eğlenmeye çalışın. Bu hafta yolunda gitmeyecek tek konu tek gecelik bir buluşma olabilir. Arkadaşlarınız birini yaralamayı önerirse, reddedin. Doğru bir eş düşünmemiş olabilirler.


  BAŞAK


  İş hayatında yükseliş


  Kariyerinizle ilgili yılın en önemli haftalarından birine giriyorsunuz. Yeni ayın da etkisiyle çevrenizdekilere boş pozisyonları sorduğunuzda beklediğinizden çok daha iyi yanıtlar alacaksınız. Eğer kendi işinizle uğraşıyorsanız, çok önemli bir müşteriyle el sıkışacaksınız.


  TERAZİ


  Verimli bir seyahat 

   

  Bu hafta özel ya da iş seyahatine çıkabilirsiniz. Her ne için olursa olsun, bu seyahat sizin tüm hayatınızda çok etkili olacak. Bu dönemde bir tez, önemli bir sınav ya da görüşme için hazırlananlar varsa, iyi sonuçlar alacak. Kariyerinizle ilgiliyse beklediğiniz haberler birkaç hafta için geliyor.


  AKREP


  Yüklü bir ikramiye

  Bu hafta adeta bir para makinası gibisiniz. Bu olağanüstü haftada şans ve hediye demek olan Jüpiter, enerji gezegeni Mars ve 8 Haziran’daki yeni ayla birlikte çok yüklü bir ikramiye alacağınız neredeyse kesin! Ama yine de siz siz olun, bu aralar imzalayacağınız kağıtları iyi okuyun.


  YAY


  Sihirli gelişmeler var

  Karar vermeden önce üzerine iyice düşünmeye alışıksınız. Ama bu hafta evlilik ya da büyük bir iş anlaşması için çok heyecanlanıp bu özelliğinizi unutabilirsiniz. Eğer biriyle yeni çıkmaya başladıysanız ya da yalnızsanız 12 Haziran’a dikkat edin. Beklenmedik, sihirli gelişmeler olacak.


  OĞLAK

  Forma gireceksiniz

  Şu sıralar daha fazla spor yapıp forma girmeyi kafanıza taktınız. 8 Haziran’daki yeni ay da size bu konuda yardımcı olacak. Hemen başlasanız iyi olur. Bu hafta iş hayatınız da çok yoğun geçecek. Çok tempolu çalışacaksınız, ama karşılığını alacaksınız.


  KOVA

  Risk alın

  Eğer yalnızsanız, yeni ayın da etkisiyle aradığınız kişiyle bu hafta tanışma ihtimaliniz yüksek. Eğer zaten biriyle birlikteyseniz, rutin ilişkiniz epey renklenecek. İş hayatında da hareketlenme var. Aklınızdaki iş çok riskli ama denemeye değer!


  BALIK

  Projeler hayata geçiyor

  Uzun zamandır evinizle ilgili değişiklikler peşindesiniz ama bir türlü gerçekleştiremiyordunuz. Bugünkü yeni ayın etkisiyle aklınızdaki her şeyi yapmaya başlayacaksınız. Bu durum hayatınızın diğer alanlarını da olumlu etkileyecek.

   

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı