Gündem Haberleri

  İkiz doktorları sapık mı ayırdı

  Turaç TOP-Bahri KARATAŞ, (DHA)
  27.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İZMİRin Eşrefpaşa semtindeki muayenehanesinde çırılçıplak soyulup elleri iple bağlandıktan sonra ağzına bez sokulup boğularak öldürülen Diş Hekimi Zekiye Gökşin’in (40) ikizi Bursa Devlet hastanesi Cildiye Uzmanı Dr. Zerrin Gökşin, "Biz, insanların canını kurtarmak için çalışıyoruz. Psikopatın biri gelip kardeşimi nedensiz öldürüyor" diye isyan etti. İkizlerin yarın doğum günlerini kutlayacak olması, yaşanan acıyı bir kat daha arttırdı.

  Cinayeti çözmek için özel ekip kuran Cinayet Büro Amirliği, hiç evlenmemiş olan, 16 yıllık diş hekimi Gökşin’in aile, iş yaşamı ve hastalarını mercek altına aldı. Polis, kapıda herhangi bir zorlama olmaması nedeniyle Gökşin’i yakından tanıyan bir kişinin öldürdüğü ihtimalinin yüksek olduğunu kaydetti. İşyerinde bulunan birçok parmak izinin kriminal incelemesinin devam ettiği, cesedin üzerinde ve çevresinde sperm izine rastlanmadığı vurgulandı.

  Cinayetin işleniş biçimi nedeni ile diş hekiminin sapık kurbanı olabileceği üzerinde duran polis, iş arkadaşları, daha önce ilişki yaşadığı erkek arkadaşları ve hastalarının yakın takibe alındığını, randevuların tek tek incelendiğini, mutfak tüpünün de açılarak intihar sürü verilmek istenmiş olabileceğini bildirdi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı