Gündem Haberleri

  İkinci kez evini terk etti

  Ali Faik ATAY/ KARABÜK, (DHA)
  22.10.2008 - 11:10 | Son Güncelleme:

  Karabük'te 42 yaşındaki Hatice E., 22 yıllık eşi 45 yaşındaki Emrullah E. ve 2 çocuğunu ikinci kez terk etti. Emrullah E., 21 yaşındaki oğlu Yasin'in kas erimesi hastalığı nedeniyle bakıma muhtaç olduğunu belirterek, eşinin eve dönmesini istedi.

  Hatice E., 11 Ekim'de “Karabük'e gidiyorum” diyerek evden ayrıldı. Hatice E., geçen süre içerisinde oğlunu bir kez telefonla arayarak durumlarını sordu. Bir fabrikada işçi olarak çalışan Emrullah E., eşi ile aralarında sorun olmadığını savunarak şöyle dedi:
  “Eşim, 11 Ekim'de işe gitmemden sonra ‘Karabük’e gidiyorum’ diyerek evden ayrılmış. Akşam üzeri eve dönmeyince oğlum beni aradı. Yanında cep telefonu vardı. Aradım, kapalıydı. O günden bu güne kadar hiçbir haber yok. Bir kere oğlumu kendi cep telefonundan aramış. Sadece ‘Nasılsınız’ demiş ve telefonu kapatmış. Bir anne bunu nasıl yapar, bu çocuğu bırakıp nasıl gider? Ben çalışmak zorundayım. Yasin kas erimesi hastalığı nedeniyle bakıma muhtaç. Çocuğa ben işten gelene kadar konu komşu göz kulak oluyor.”


  Emrullah E., eşinin 29 Aralık 2007 tarihinde yine evi terk ettiğini belirtirken, geçen Mart ayında kendisinin bir televizyon programına katıldığını anlatırken şöyle dedi:
  “Programı aradı ve dönmek istediğini belirtti. Ben de çocuklarının hatırına onu gittim Zonguldak'tan aldım geldim. Yaşlı bir adamla Zonguldak'ta yaşıyordu. Oturup konuştuk, af diledi ve bu sayfayı kapattık. Bir daha böyle hata yapmayacağını belirtti. Mutlu bir şekilde yaşıyorduk. Elimden geldiğince tüm isteklerini yerine getirmeye çalışıyorum. Kendisine karşı kötü bir hareketim yok. Şimdi tekrar kendisini çocuklarımın hatırına affediyorum. Gelsin, yuvasına sahip çıksın. Çocuklarımızı ele- güne muhtaç etmesin. Yasin'e bakacak birisi olması gerekiyor, bunu hiç mi düşünmüyor?”


  Annesine çok kızgın olduğunu belirten Yasin ise, “Beni böyle bırakıp gitti onu istemiyorum.”

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı