GeriGündem İKİNCİ KEZ BABA OLUYOR
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İKİNCİ KEZ BABA OLUYOR

İKİNCİ KEZ BABA OLUYOR
refid:23162530 ilişkili resim dosyası

Survivor'dan sonra yüzüne ve ismine aşina olduğumuz Tozlu Yollar'ın başrol oyuncusu Nihat Altınkaya, aile hayatını anlattı.

Survivor isminizin bilinirliği dışında hayatınızda ne değiştirdi?

- Survivor'a gitmeden önce "Acaba yapabilir miyim" diye düşünüyordum. Sonra üç-dört bölümde orada olsam bile güzel olur diye düşündüm ama her şey umduğumdan güzel gitti.Geçmişteki spor yaşantımın bana faydalı olacağını düşünmüştüm, öyle de oldu. Herhalde hayatımda para vererek bile böyle bir deneyim yaşayamazdım. Orada bu yaşımdan sonra öğrendiğim çok önemli bir şey var; ailemin ve sevdiklerimin ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anladım.
Ufacık bir ekmek parçasının bile hayatta ne kadar önemli olacağını gördüm. Özetle hayatımdaki değerlerin ne kadar değerli olduğunu bir kez daha gördüm.S

SURVIVOR'DA FIRTINALAR ESTİRDİ (FOTO-GALERİ)


*Bir kadında ilk olarak ne ilginizi çeker?

Güzel bir gülüş ve sıcaklık. Bunun yanında hal ve hareketleri de çok önemli tabii. Erkeksi kadınlardan hoşlanmam. Kadının kadın gibi davranması gerektiğini düşünüyorum.

* Aşkı nasıl yaşarsınız?

Ben iki buçuk senedir evliyim ve karımı seviyorum. Bir de kızımız var. Birbirimize olan aşkımızı yaşarken aynı zamanda kızımıza olan aşkımızı da yaşıyoruz. Mayıs ayında bir kızımız daha olacak. Eşim, kızlarım Melek ve Ayşe'yle bir şeyler paylaşarak aşkı zaten yaşamış oluyoruz.

RÖPORTAJIN DEVAMI INSTYLE MAYIS SAYISINDA...                  

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle