Gündem Haberleri

  İki bebeği cipte bırakıp alışverişe gittiler

  Murat KİBRİTOĞLU / DHA
  19.08.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Adana’da bir alışveriş merkezinin önünede park etmiş bir cipin arka koltuğunda iki bebek gören vatandaşlar hemen polise haber verdi. Cipin kapılarını açamayan polis itfaiye çağırdı. İtfaiye kelebek camlarını kırarak bebekleri kurtardı.

  ADANA’da Merkezi’ne gelen ABD’li iki kadın, arka koltuğunda bir yaşlarında iki bebek bulunan 01 MA 720 plakalı cipi ve klimayı çalışır durumda bıraktı ve bebeklerin üzerine kapıyı kilitleyerek alışverişe gitti. Bu sırada alışveriş merkezine gelen vatandaşlar, cipin içinde iki bebek görünce güvenliğe ve polise haber verdi. Gelen polis ekibi bebeklerin bulunduğu cipin kapısını açamayınca itfaiyeyi çağırdı.

  Bu sırada bebeklerin anneleri olan ve adlarını açıklamak istemeyen ABD’li kadınlar cipin yanına geldi. El işaretleri ile aracın kendilerine ait olduğunu söyleyen kadınlardan biri, elindeki uzaktan kumanda ile kapıyı açmaya çalıştı. Ancak kapı açılmadı ve bu kez kadınlar da panik yaşadı. Bu sırada olay yerine gelen itfaiye ekipleri, cipin kelebek camını kırarak kapıları açtı. ABD’li kadınlar bebeklerinin durumunun iyi olduğunu el işaretleri ile anlatırken, içlerinden birisi de polislere bahşiş vermeye çalıştı. Ancak polisler verilmek istenen parayı reddetti. Bunun üzerine ABD’li kadınlar araca binerek olay yerinden ayrıldı.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı