Gündem Haberleri

  İhanet tartışması

  Hürriyet Haber
  10.09.1998 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu, şu sıralar bir ihanet çıkmazı içinde. Eşi Kaya Çilingiroğlu'nun Bodrum'da bir Rus barmaid'le kaçamak yaptığı yolunda çıkan haberlere bir türlü inanmak istemeyen Avşar, ‘‘Kaya'ya son derece güvenim var. Ama eğer beri aldatmışsa yapacak bir şey yok. Her kadının başına gelebilir. Normaldir’’ diyor.

  Sanatçı, geçtiğimiz hafta Bodrum Şaziye Bar'da çalışan Rus barmaid Matilda'yla birlikte görülen ve Hotel Manastır'da birlikte sabahladıkları iddia edilen Çilingiroğlu'nun, kendisine ihanet edebileceğini hiç sanmadığını söylüyor. Kadınların altıncı hislerinin çok kuvvetli olduğunu da söyleyen Avşar, eşinin evine bağlı, yuvasına düşkün, kendisine ve çocuğuna karşı düşünceli bir erkek olduğunu anlatıyor.

  Sanatçının annesi Emral Avşar da ihanet dedikodularından duyduğu rahatsızlığı dile getiriyor ve ‘‘Kaya yakışıklı bir adam. Küçük bir kaçamak yapmış olabilir. Hangi erkek günlük maceralar yaşamıyor ki. Zaten kız da Rus'muş. Kaya'nın karısını ve çocuğunu böyle pespaye kadınlara değişeceğini hiç sanmıyorum’’ diyor. Damadının mutlu bir evliliğe, sadık bir eşe ve çok güzel bir bebeğe sahip olduğu için şanslı olduğunu belirten Emral Avşar, kızının boşanma davası açmak gibi bir girişimi olmadığını da özellikle hatırlatıyor. ‘‘Hülya akıllı kadındır. Küçük kaçamaklar için mutlu yuvasını yıkmaz’’ diyen Emral Avşar, en kısa zamanda her şeyin eskisi gibi olacağına inanıyor ve ‘‘Kaya'nın evli olduğunu herkes biliyor. Bu pespaye kadınlar artık onun peşini bıraksın. Adamın özel hayatıyla uğraşmasınlar’’ diyor.

  Hülya sıkıntılı

  Şu günlerde, ‘‘aldatılan kadın’’ olarak bakılan Hülya Avşar oldukça sıkıntılı. Vereceği kararda kızı Zehra'nın menfaatini düşünmek zorunda olan sanatçı, diğer yandan kadınlık gururunu da gözardı edemiyor. Güzel yıldız, geçtiğimiz haftalarda Gala Dergisi'yle yaptığı röportajda kocasının aldatıp aldatmadığını birkaç kez araştırdığını söylemişti. ‘‘Beni aldatıp aldatmadığını araştırdım birkaç kez. Ayrıca nasıl olsa duyarım, bana gelir böyle haberler. Geldiği zaman da silerim’’ diyen Avşar, birkaç kez de kocasının kendisini aldattığı şeklinde haberler geldiğini ancak Kaya'yı silemediğini itiraf etmişti.


  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı