Gündem Haberleri

  İğrenç anne

  Hürriyet Planet
  25.05.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  ABD’nin Utah eyaletinde bir anne, 13 yaşındaki kızının bekaretini satmaya çalışırken tutuklandı.

  Eyaletin başkenti Salt Lake City’de yaşanan olay, adı açıklanmayan kadının erkek arkadaşı tarafından ortaya çıkarıldı.

   

  32 yaşındaki annenin cep telefonundaki mesajları gören sevgilisi, kadının “kızının bekaretini 10 bin dolara satmak için Don adlı biriyle görüştüğünü” fark etti.  

   

  Annenin mesajlarda, “kızının oral seks dahil her türlü şekilde cinsel ilişkide bulunması için anlaşmaya vardığı” anlaşıldı.

   

  Erkek arkadaşının ihbarıyla, kızının bekaretini satmak isteyen anne tutuklandı. Korumaya alınan kız çocuğu ifadesinde, “ilk başta kendisinden istenene şeye razı olduğunu ancak sonradan vazgeçtiğini” söyledi.

   

  KIZINI TEŞHİR ETMİŞ

  Kızını para karşılığı satmak isterken yakalanan anne, kızını iç çamaşırı markası Victoria’s Secret mağazasına götürdüğünü, burada Don adındaki adamın “kızını iç çamaşırları üzerinde denerken izlediğini” itiraf etti.

   

  Dahası, annenin para karşılığında kızının iç çamaşırıyla çekilen fotoğraflarını başka bir adama gönderdiği de öğrenildi.

   

  Polis, küçük kızla cinsel ilişkiye girmek isteyen ve resimlerine para ödeyen erkekler hakkında bir açıklama yapmadı. Kızının bedeni üzerinden para kazanmaya çalışan anne ise cinsel istismarda bulunmak suçuyla yargılanacak.

   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı