GeriGündem Iğdır merkez
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Iğdır merkez

ANAP: Ali Asker Aşırım, DSP: Nejat Yılmaz, FP: Zeki Aras, CHP: Ekrem Baydar, DYP: Ekber Yeşil, MHP: Nurettin Aras

ARALIK:

ANAP: Muharrem Kumtepe, FP: Maksut Güner, DYP: Yıldırım Turan, MHP: Halil Duman

KARAKOYUNLU:

ANAP: Cemalattin Çalışkan, FP: Kurban Kaya, CHP: Abdullah Kavak, DYP: Ramazan Hoşhaber, MHP: Sultan Ali Şıktaş

TUZLUCA:

ANAP: Hüseyin Aytekin, DSP: İmdat Türkan, FP: İsmet Yüce, CHP: Halil Hisar, DYP: Abbas Ada

KARS

MERKEZ:

ANAP: Naif Alibeyoğlu, DSP: Sabri Koç, FP: Musa Haliloğlu, CHP: Selahattin Filtekin, DYP: Turan Çelebi, MHP: Tuncer Mutluer

ARPAÇAY:

ANAP: Atilla Daştanoğlu, FP: Mehmet Sönmez, DYP: Enver Akkaya, MHP: Cengaver İlgar.

KOÇKÖY Beldesi:

ANAP: Ağabey Vergül, DSP: Esat Aydın

SARIKAMIŞ:

ANAP: Fevzi Gündüz, DSP: Kıyasettin Koç, FP: Mehmet Yıldız, CHP: Cemil Cengiz, DYP: Ali Bulut, MHP: Harun Doğan

KAĞIZMAN:

ANAP: O. Nihat Yüce, DSP: Cafer Bilen, FP: Hüseyin Aslan, DYP: Hikmet Çelik, MHP: Fahrettin Gültekin

DİGOR:

CHP: Ali Ayman

SUSUZ:

ANAP: Salahattin Yasuk, DSP: Hayrullah Kafkaslı, FP: Mahmut Balcı, CHP: İsa Yantemur, DYP: Ahmet Zinderen

SELİM:

ANAP: Orhan Demirbaş, DSP: Dündar Gültekin, FP: Edip Keskin, CHP: Celal Tanrıkulu, DYP: İlhan Çiftçi, MHP: Ali Gürler

AKYAKA:

ANAP: Müslüm Deniz, DSP: Turgut Caferoğlu, FP: Aydın Çiftçi, CHP: Hayrullah Bulut, DYP: Bulut Öztürk, MHP: Turgut Turan

SAMSUN

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR

FP: Cemal Yılmaz Demir, ANAP: Yusuf Ziya Yılmaz, DYP: Yalçın Yanar, DSP: Recai Dinçer, CHP: Muzaffer Önder, MHP: Metin Saraçoğlu

MERKEZ BELDELER

Gazi:

FP: Ali Osman Köseoğlu, ANAP: Nihat Batur, DYP: Necati Alkan, DSP: Şevket Tüysüzoğlu, CHP: Vedat Yılmaz, MHP: Sebahattin Taşkın

İlkadım:

FP: Ümit Altındal, ANAP: Necmi Akkoyunlu, DYP: Şerif Şenocak, DSP: Osman Mutlu, CHP: Yılmaz Türkoğlu, MHP: İsa İnanç

Canik:

FP: Osman Genç, ANAP: Murat Türker, DYP: Osman Kelleci, DSP: Muhsin Unutmaz, CHP: Üzeyir Yılmaz, MHP: Şefik Yazgı

Atakum:

FP: Murat Bulut, ANAP: Şadi Uyar, DYP: Cevdet Pınar, DSP: Ali Köse, CHP: Metin Burma, MHP: Mehmet Kopal,

Atakent:

FP: Abdülkadir Yeşil, ANAP: Ahmet Demircan, DYP: Yaşar Alan, DSP: Yaşar Duran, CHP: Temel Çalıkoğlu, MHP: Doğan Kılıçaslan

Kurupelit:

FP: Turan Çakır, ANAP: Şahir Keskin, DYP: D. Ali Kılıç, CHP: Kemal Bulut, MHP: Abdullah Dede

Altınkum:

FP: Şemsettin Caniklioğlu, ANAP: Cemal Gülhan, DYP: Ahmet Göl, CHP: Durmuş Yıldız, MHP: Ali Değe

Çatalçam:

FP: Musa Sezer, ANAP: Selahattin Akduman, DYP: Eyüp Kantarcı, CHP Mustafa Yıldız, MHP Ahmet Şenarslan

Taflan:

FP: Zeki Hakyemez, ANAP: Mehmet Yeşilyurt, DYP: Ali Öztürk, CHP: Cengiz Akşan, MHP: Hikmet Ergün

Yeşilkent:

FP: Bayram Ali Yaman, ANAP: Nuri Kasaplı, DYP: Erol Erkan, CHP: Mehmet Yaman, MHP: Ali Aydın

İLÇE VE BELDELER

ALAÇAM:

FP: Cemal Ulusal, ANAP: Atalay Yılmaz, DYP: Özcan Yılmaz, DSP: Hasan Birben, CHP: Fırat Anarat, MHP: Vahit Aydın

ASARCIK:

FP: Necip Endes, ANAP: Şerif Sezer, DYP: Bahri Göziş, MHP: Ertan Karaman

AYVACIK:

FP: Mahmut Beyazoğlu, ANAP: Erkan Avcı, DSP: Haşmet Şencan, CHP: Ali Töre, MHP: Mürsel Şahin,

SALIPAZARI:

FP: Erkan Şen, ANAP: Hasan Düzenli, DYP: Cavit Yıldırım, MHP: Efe Çelebi

YAKAKENT:

FP: Ahmet Çakır, ANAP: İbrahim Batı, DYP: Burhan Bayraktar, DSP: Süleyman Yarış, CHP: Savaş Çakır, MHP: Davut Bayar

KAVAK:

FP Musa Demircan, ANAP Erdoğan Kanpolat, DYP Abdullah Özal, DSP Süleyman Aslankaya, CHP Şenol Şener, MHP Şerif Ün

LADİK:

FP: Abdülkadir Kanal, DYP: Mehmet Karahan, CHP: Yusuf Yücel, MHP: Demirhan Aydilek

19 MAYIS:

FP: Aydın Kola, ANAP: Cemalettin Şener, DYP: Yılmaz Eren, DSP: Mehmet Yiğit, MHP: Mehmet Aksoy

DEREKÖY:

FP: Selahattin Uzun, ANAP: Enver Şahin, DYP Abdurrahman Yazıcı, MHP: Ahmet Çevik, Yörükler: FP Hamdi Devecioğlu, ANAP İsa Eroğlu, DYP Mehmet Durna, DSP Yunus Yiğiter, MHP İbrahim Kurt

TEKKEKÖY:

FP: Ahmet Kaya, ANAP: Mustafa Çilingir, DYP: S. Ünal Yücel, DSP: Tamer Okdal, CHP: Feyzullah Çıkış, MHP: Yusuf Zorba

AŞAĞIÇİNİK:

FP: Hasan Ünsal, ANAP: Necati Canbaz, DYP: Halil İnci, MHP: Gökhan Kefeli,

BÜYÜKLÜ:

FP: Metin Tokmak, ANAP: Yusuf Öztürk, DSP: Hüseyin Şenel, MHP: Abdurrahman Çıkmaz

KUTLUKENT:

FP: Mümin Karaman, ANAP: Mustafa Özön, DYP: Ahmet Ünal, MHP: İrfan Yazıcı

VEZİRKÖPRÜ:

FP: İsmet Akkaş, DSP: R. Dinler Kocabaş, CHP: Suat Binici, MHP: A. Ruşen Tezcan

BAFRA:

FP: Ali Kuloğlu, ANAP: Yaşar Buharalı, DYP: Sefer Peker, DSP: Nihat Oktay, CHP: Seyit Ahmet Şener, MHP: Hasan Aslan.

ÇETİNKAYA:

FP: Hilmi Bayar, ANAP: Sefer Uyanık, DYP: Süreyya Yavuz, DSP: Beşir Akın, MHP: Hadi Sezer,

DOĞANCA:

FP: A. Osman Dursun, ANAP: İsmail Koparan, DSP: Ertuğrul Tiken, MHP: İsmail Mutlu,

İKİZPINAR:

FP: Ömer Çelik, DYP: Ufuk Saral, DSP: Senai Duman, MHP: Ramazan Şimşek,

KOLAY:

FP: Mustafa Balcı, Anap: Sezai Keskin, DYP: İsmail Fırat, DSP: Zekeriya Zengin, CHP: Hüseyin Şahin, MHP: Ekrem Duvan

HAVZA:

FP: Sait Yurduseven, ANAP: Kenan Acarı, DYP: Celal Er, DSP: Necati Altınsoy, CHP: Salim Özen, MHP: Tuncer Keskin

BEKDİĞİN:

FP: Nihat şengül, DYP: Mustafa Dayıoğlu, DSP: Nadir Topbağ, MHP: Arif Soylu,

ILICA:

FP: Hamza Çiçek, ANAP: Davut Karaoğlan, DYP: Hakan Çiçek, CHP: Naci Karaoğlan, MHP: Beşir Altun

ÇARŞAMBA:

FP: Ahmet Sağlam, ANAP: Necmettin Kaya, DYP: Kemal Güneş, DSP: Mehmet Cubulcuoğlu, CHP: Selahattin Bartın, MHP: Nazif Kılıç

AĞCAGÜNEY:

FP: Mustafa Uzun, ANAP: Cemil Mısırlıoğlu, DYP: Resul Taşdelen, MHP: Kemal Öztürk,

ÇINARLIK:

FP: Nihat Soğuk, ANAP: Ahmet Öztekin, DYP: Süleyman Şahin, MHP: Basri Şahin,

DİKBIYIK:

FP: Seyfi Ayan, DYP: Davut Sancar, DSP: Kemal Ayan, MHP: A. Emin Zengin

HÜRRİYET:

FP: Mehmet Aydın, ANAP: Hamdi Topuzoğlu, DYP: Dural Altıntaş, MHP: Bayram Yavuzaslan

TERME:

FP: Emin Önal, ANAP: Ahmet Yirmibeşoğlu, DYP: Kadir Güven, DSP: N. Sevim Moral, CHP: Ahmet Cemil Ultav, MHP: Sabri Aslan

Anbartepe:

FP Hüseyin Karaçuka, ANAP: Kemal Akpolat, DYP: Akif Karataş, MHP: Selahattin Alperengül,

Bazlamaç:

FP: İhsan Uyanık, ANAP: Necmettin Yılmaz, DYP: Ömer Akbulut, MHP: Cemal Genç

Evci:

FP: Hasan Kuru, ANAP: Ali Zorlu, MHP: Fevzi Güner,

Hüseyinmescit:

FP: Hasan Küçük, DYP: Nuri Yüksel, DSP: Numan Pak, MHP: Hüseyin Alemdar

Kocaman:

FP: Şükrü Akbaba, ANAP: Sezai Nevik, DYP: Sezai Uzun, MHP: Yusuf Boz,

Kozluk:

FP: Kemal Sarıkoç, DYP: Davut Tekin, MHP: Mustafa Kılıç,

Sakarlı:

FP: Bilal Temiz, ANAP: Adem Özyürek, DYP: İsmail Önal, DSP: Mustafa Duran, CHP: Mehmet Çavuşoğlu, MHP: İzzet Bodur

Söğütlü:

FP: Muhittin Gürler, ANAP: Mustafa Mahmutoğlu, DYP: Fatih Gültekin, MHP: Ali Kuzuşahin,

Gölyazı:

FP: İsa Baş, ANAP: Cemil Dürümlü, DSP: Kemal Sanlı, MHP: A. Baykan Anıl

SİNOP

MERKEZ

FP: Gültekin Çetin, ANAP: Hamza İnce, DYP: Hikmet Karaduman, DSP: Basri Koç, CHP: Ali Karagülle, MHP: Rasim Akliman

AYANCIK:

FP: Cahit Demirkol, DYP: Cemal Yurdakul, DSP: Doğan Ünsal, CHP: Mustafa Sarısoy, MHP: Mehmet Kumandaş

BOYABAT:

FP: Mehmet Ermiş, ANAP: Selim Yurtsever, DSP: Hüseyin Küçükyurt, CHP: Mustafa Özcan, MHP: Hasan Kara

GERZE:

FP: Şerafettin Balta, ANAP: F. İlyas Köseren, DYP: Emine Ünlü, DSP: Recai Kuruoğlu, CHP: Kadir Olgunsoy, MHP: M. Zahit Demirkol

Yenİkent:

FP: Yılmaz Özcan, ANAP: Sadettin Gürsoy, DYP: Bilgin Akça, DSP: Şenol Şensoy, MHP: Mustafa Çoşkun

SARAYDÜZÜ:

FP: Yaşar Türkmen, ANAP: Kaşif Öztürk, DYP: Ö. Faruk Çırak, DSP: Nevzat Celep, MHP: Haşim Can

DURAĞAN:

FP: Ümit Demir, ANAP: Ali Dalkılıç, DYP: Muammer Ünlübaş, DSP: Orhan Sarı, CHP: Abdullah Yolcu, MHP: H. Ali Gül,

TÜRKELİ:

FP: Ahmet Yıldırım, ANAP: Dilek Özcan, DYP: Mustafa Özcan, DSP: Salim Tartar, MHP: Adem Daşdan

GÜZELKENT:

FP: Bahaaddin Keser, ANAP: İsmet Kocabaşoğlu, DYP: Şakir Sarı, DSP: Ömer Ersoy, MHP: Hüseyin Özcan

GÜMÜŞHANE

MERKEZ:

ANAP: İsmail Akçay, DYP: Naim Ağaç, CHP: Osman Uzunosmanoğlu, DSP: Atilla Aydın, MHP: Mustafa Canlı, FP: Sebahattin Varan, İP: Han Arzu Karaman,

Tekke Beldesi:

ANAP: Avni Yayla, MHP: Sıtkı Yılmaz, DYP: Halil Alkan, FP: Veysel Çimen, DSP: Nuretin Altan,

Arzular Beldesi:

FP: Mustafa Uçan,

Torul:

ANAP: Celil Bayrak, DYP: Ünal Öztürk, MHP: Nejat Özçubukcu, CHP: Özbey Güvercin, FP: Selahattin Pekin, DSP: Demircan Çolak

Altınpınar Beldesi:

FP: Yusuf Özer,

Kelkİt:

ANAP: Faruk Yavuz, DYP: Rüknettin Karahan, CHP: Ekrem Aktaş, FP: İbrahim Aydemir

Öbektaş Beldesi:

MHP: Sümmani Gürsoy, DYP: Aydın Gürler, FP: Nuri Yılmaz,

Ünlüpınar Beldesi:

ANAP: Şerif Özer, MHP: Nazım Gökçe, DYP: Muammer Nas, FP: Aziz Nas

Söğütlü Beldesi:

MHP: Halil Meral, FP: Numan Kara

Altınpınar Beldesi:

MHP: Rıdvan Aksoy

Deredolu Beldesi:

ANAP: Neşet Genel, FP: Necati Magat

Gümüşgöze Beldesi:

ANAP: İlyas Özdemir, FP: Mehmet Kaya

Kaş Beldesi:

FP: Abdullah Keleş

Şİran:

DYP: Osman Karaca, ANAP: Nizamettin Seyhan, MHP: İsmail Karabıçak

Yeşilbük Beldesi:

ANAP: Ziya Yılmaz, FP: Hüseyin Koyunoğlu, FP: Zühtü Şahin

Salyazı Beldesi:

ANAP: Ebubekir Uçar, DYP: Ali Meral, FP: Mahir Doğan

Kürtün:

MHP: Metin Kaçamer, ANAP: Aslan Kılıç, FP: Mehmet Yılmaz, DSP: İhsan Aleni

Özkürtün Beldesi:

DYP: Ahmet Civan, ANAP: Cemal Nedim Kutoğlu, MHP: Yakup Turgut, CHP: Hasan Kuduoğlu, FP: Mehmet Yılmaz, DSP: Mustafa Duran

GİRESUN:

MERKEZ:

CHP: Mehmet Işık, ANAP: Alparslan Unat, FP: Ali Temur, MHP: Ahmet Kaya, DYP: Salih Yılmaz, DSP: İsmail Şefik Aydın

Bulancak:

ANAP: Ferruh Zeki Apaydın, DSP: Türker Dikmen, CHP: Öner Eriş, MHP: Sema Karataş, FP: Necati Toraman, DYP: Özdemir Bozat

Görele:

ANAP: Recep Çekiç, DSP: Erdem Dülger, CHP: Nazım Dede, MHP: Ahmet Zeynel, FP: Hasan Durmuş, DYP: Abdurrahman Süleymanoğlu,

Alucra:

ANAP: İbrahim Bıyıkcı, MHP: Hüseyin Taştan, FP: Ahmet Erilli,

Espİye:

ANAP: Mehmet Dursun, DSP: Mehmet Esen, CHP: İsmail Kadri Güven, MHP: İbrahim Önal, FP: Şükrü Karaman, DYP: Fuat Önal

Tİrebolu:

ANAP: Yaşar Yanıkömeroğlu, DSP: Ferhat Olgun, CHP: Vehbi Güven, MHP: İbrahim Durmuşoğlu, FP: Mehmet Ergül, DYP: Hüseyin Aydın

KeŞap:

ANAP: Metin Kaya, DSP: Salih Kaya, CHP: Selami Oktay, MHP: Hidayet Aydeniz, FP: Abdullah Tekbaş, DYP: Hüseyin Emür

Eynesİl:

ANAP: Burhan Yetim, DSP: Erdal Çalık, CHP: Halil Görnaz, MHP: Yunus Barbarosoğlu, FP: Engin Çalık, DYP: Mustafa Çakır

Şebİnkarahİsar:

CHP: İbrahim Gürünlü, MHP: Lütfullah Akdoğan, FP: Ömer Şentürk, DYP: Faruk Işıksever.

ARTVİN:

MERKEZ:

ANAP: Kadir Halvaşi, FP: İlter Özcan, DYP: Seracettin Yazan, DSP: Sıtkı Kahvecioğlu, CHP: Emin Özgün, MHP: Yaşar Yıldız.

BAYBURT

MERKEZ:

MHP: Hükmü Pekmezci, ANAP: Kemal Köprücü, DYP: Salim Altun, DSP: Hikmet Bayram, FP: Settani Battal

ORDU:

MERKEZ:

ANAP: Fikret Türkyılmaz, CHP: Seyit Torun, DYP: Perran Katırcıoğlu, MHP: Hüsnü Yücel, FP: Engin Tekintaş, DSP: Neşet Özmen

RİZE:

MERKEZ:

ANAP: Hızır Hop, CHP: Selma Memişoğlu, MHP: Köksal Hapeloğlu, DSP: İbrahim Barış, FP: Abdülkadir Kart, DYP: Mahmut Şevket Tuzcuoğlu.

TRABZON:

ANAP: İskender Önal, FP: Asım Aykan, DSP: Sibel Suiçmez, DYP: Halim Şatıroğlu, MHP: Yaşar Keskin, CHP: Müslüm Tokgöz



Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle