Gündem Haberleri

  "İffetli bir kadınla evleniyorum"

  Hürriyet Haber
  28.08.2009 - 11:21 | Son Güncelleme:

  Eda Taşpınar (29) 8 yıllık aşkı Nurettin Hasman'dan (50) ayrıldıktan 1 ay sonra sörfçü Bora Kozanoğlu (31) ile evleneceğini açıklamıştı. Nurettin Hasman, "Eda gibi kadınlar Ortaçağ'da taşlanır ve yakılırdı. Eda benimle birlikteyken o çocukla da berabermiş. Eda çok aşağılık ve iffetsiz bir kadınmış" demişti. Posta gazetesinin haberine göre, Bora Kozanoğlu yaşanan bu olaylar sonrası ilk kez konuştu:

  EDA TAŞPINAR VE BORA KOZANOĞLU

  "YENİDEN AŞIK OLMAK SUÇ MU"

  "Bitmiş bir ilişkinin ardından yeniden aşık olmak, evlilik kararı almak suç mu? Aşık olduğu erkekle evlenecek diye bir genç kadını yargılamak, taşlamak, yakmak da ne demek?"

  "KÖŞE YAZARLARI CEVABINI VERDİ"

  "Ben de, Eda da hayatımızın aşkını bulduk. Eda'ya 'iffetsiz' demeye kimsenin hakkı yoktur. Ben, Eda gibi çok düzgün, kaliteli ve ahlaklı bir kadınla birlikte olduğum için şanslıyım. Ayrıca Eda'nın ne kadar güvenilir ve iffetli olduğunu herkes gibi o da biliyor. Nurettin Hasman'a en güzel cevabı kadın köşe yazarları verdi. Evlilik kararımız kesin. Ben iffetli bir kadınla evleniyorum. Eda'ya zerre kadar zarar gelmesine izin vermem. Herkes, Eda ile ilgili konuşurken sözlerine lütfen dikkat etsin." 

   

   

   

   

   

   

      


   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı