Gündem Haberleri

  İçişleri Bakanlığı'nın inceleme kararı sonrası HÖH'ten açıklama: Memnuniyet duyduk

  DHA
  12.01.2018 - 15:55 | Son Güncelleme:

  GENEL Merkezi Trabzon’da bulunan Halk Özel Harekat (HÖH) adlı dernek, İçişleri Bakanlığı’nın haklarında başlattığı inceleme ile ilgili yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, bakanlığın kararından memnuniyet duyulduğu ifade edildi.

  HÖH Derneği’nin sosyal medya hesabından yapılan yazılı açıklamada, İçişleri Bakanlığı'nın haklarında başlattığı incelemeden memnuniyet duyulduğu belirtildi.

  Açıklamada şu ifadelere yer verildi:
  "Hakkımızda başlatılan soruşturmadan duyduğumuz memnuniyeti, siz değerli üye ve takipçilerimiz ile paylaşmak istedik. Duymuş olduğumuz memnuniyet ve haklı gururun sebebi; derneğimizin alnının akıyla denetlemelerden çıkacağına olan inancımız ve sonrasında üzerimize atılan mesnetsiz iftira ve suçlamalardan da temizlenecek olmamızdır. Plan kuranların en hayırlısı Allah’tır."

  İçişleri Bakanlığının inceleme kararı sonrası HÖHten açıklama: Memnuniyet duyduk
  ''ÜRKÜTÜCÜ İSMİMİZ OLABİLİR AMA...''

  HÖH Derneği Genel Başkanı Fatih Kaya, bir süre önce yaptığı açıklamada 'Halk Özel Harekat' diye bir şey olmadığını, Halk Özel Harekat Derneği olduğunu belirterek şu ifadeleri kullanmıştı:
  "Bir operasyonel güçmüşüz gibi algılanmak bizi üzdü. Amacımız 15 Temmuz darbe girişimi sonrası oluşan milli birlik ve beraberlik ruhunu yaşatmak. 15 Temmuzu unutturmamak tek amacımız. Ürkütücü ismimiz olabilir ama bizim amacımız budur.''

  İçişleri Bakanlığı, Halk Özel Harekat Derneği hakkında inceleme başlattıİçişleri Bakanlığı, 'Halk Özel Harekat Derneği' hakkında inceleme başlattı

  İşte tartışılan Halk Özel Harekatİşte tartışılan Halk Özel Harekat

   

  SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

  Son 24 saatte ne oldu? (12.01.2018)İşte 'Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..
  Etiketler: Trabzon , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı