Gündem Haberleri

  İçişleri bakanı Batman'da

  BATMAN (A.A)
  30.05.2010 - 13:27 | Son Güncelleme:

  İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Muğla'da üniversite öğrencileri arasında çıkan kavgada silahla vurularak ölen Muğla Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 2. sınıf öğrencisi Şerzan Kurt'un Batman'daki ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

  Beraberinde Emniyet Genel Müdürü Oğuz Kaan Köksal ile Batman'a gelen Atalay, Vali Ahmet Turan'ı makamında ziyaret ederek görüştü. Burada gazetecilere kısa bir açıklamada bulunan Bakan Atalay, sorunları yerinde tespit etme prensibinde olduklarını belirterek, “Bunun için buradayız. Kamu görevlileri ile kentin güvenlik ve diğer sorunları hakkında görüşeceğiz” dedi.
  Daha sonra, Şerzan Kurt için GAP Mahallesi'nde kurulan taziye çadırına geçen Atalay, baba Ömer Kurt ile diğer aile bireylerine başsağlığı diledi.
  Baba Ömer Kurt, “Bu açılım sürecinde devletin töhmet altında kalmaması için olayın ortaya çıkarılarak faillerinin gerekli cezaya çarptırılması gerektiğini” söyledi.
  İçişleri Bakanı Atalay da bunun için çalıştıklarını vurgulayarak, “Olay ortaya çıkarıldı. Temennimiz bir daha böyle olayın olmamasıdır. Suçlular gerekli cezaya mutlaka çarptırılacaktır. Sizin de yargılama sürecinde oraya gitme veya buna yönelik taleplerinizi Vali beye iletebilirsiniz” diye konuştu.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı