Gündem Haberleri

  İç çamaşırıyla gelene herşey bedava!

  Hürriyet Haber
  21.11.2009 - 12:56 | Son Güncelleme:

  Rusya’nın Kolomna şehrinde bir süper market, elbiselerini çıkararak iç çamaşırıyla markete girenlere ellerinde taşıyabildikleri kadar ürünü bedava verince müşteri akınına uğradı.

  İç çamaşırlı müşteriler / Video

  Moskova’nın 114 km güneydoğusunda bulunan Kolomna şehrinde bir süper market, gerçekleştirdiği bir kampanya sayesinde işlerini ve müşteri sayısını katlayarak krizden çıkmayı başardı.

  Süper market yöneticileri düzenledikleri kampanyada, üzerindeki elbiseleri çıkararak markete gelen herkesin 2 saat içinde ellerinde taşıyabildikleri kadar ürünü bedava alabileceğini söyleyince izdiham oldu.

  Marketin Genel Müdürü Dmitry Maslov, yaklaşık bir yıl önce açtıkları marketin şehirde çok tanınmadığını bunun üzerine böyle bir kampanya düzenlediklerini söyledi. Maslov, kampanyaya 200 kişinin iştirak ettiğini ve bunların yarısından çoğunun erkek olduğunu belirtirken, kampanya öncesi markete günde bin beş yüz müşteri girerken kampanyanın olduğu gün ise 5 bin müşterinin ve 2 bin izleyicinin geldiğini açıkladı. Maslov, daha sonraki günlerde de müşteri sayısının beklenmedik şekilde artığını ve o günden bu yana işlerin düzeldiğini söyledi.

  Bu arada o anı cep telefonu ile videoya kaydeden bazı müşteriler ise görüntüleri internet sitelerinde paylaşınca, marketin ünü tüm dünyaya yayıldı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı