Gündem Haberleri

  Hüseyin Çapkın cezaevinden çıktı... İşte ilk sözleri...

  DHA
  20.12.2017 - 01:48 | Son Güncelleme:

  FETÖ’nün mülkiye yapılanmasına yönelik davada, aralarında eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın’ın da aralarında bulunduğu 4 sanığın tahliyesine karar verildi. Mahkeme ayrıca, Hüseyin Çapkın hakkında ev hapsi uygulanmasına karar verdi.

  Kararın ardından; eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, tutuklu bulunduğu Silivri Cezaevi’nden saat 23.20 sıralarında salıverildi.

  Eşi Nurten Çapkın, Hüseyin Çapkın’ı, cezaevi önünde sarılarak karşıladı.

  Hüseyin Çapkın cezaevinden çıktı... İşte ilk sözleri...

  Basın mensuplarının soruları üzerine Hüseyin Çapkın, "Uzun konuşmayacağım, Türk adaletine güvendik. Çok şükür tahliye olduk. Başka söyleyecek bir şeyim yok." dedi.

  Bir gazetecinin "Sayın Mehmet Ağar mahkemeye geldi" demesi üzerine Çapkın "Teşekkür ederim, o mahkemenin işi, teşekkür ederim" şeklinde karşılık verdi.

  Hüseyin Çapkın cezaevinden çıktı... İşte ilk sözleri..."Mehmet Ağar mı kefil oldu?" şeklindeki soruya ise Çapkın, "Kefalet yok bu işte. Sağ olsun, herkes ne biliyorsa onu söylediler. Herkes, kim ne biliyorsa öyle söylediler. Teşekkür ederim" şeklinde yanıt verdi.

  Hüseyin Çapkın cezaevinden çıktı... İşte ilk sözleri..."Ev hapsi ile ilgili bir şey söyleyecek misini?" sorusunu ise Çapkın "Hayır, teşekkür ederim" şeklinde cevapladı. Çapkın daha sonra kendisini bekleyen araca binerek oradan ayrıldı.

  AĞAR TANIK OLARAK DİNLENMİŞTİ

  FETULLAHÇI Terör Örgütü’nün (FETÖ) "mülkiye" yapılanmasına yönelik davada, Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın’ın tanığı olarak, Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar dinlenmişti. Ağar, "Benim tanıdığım Hüseyin Çapkın böyle alçaklıkları art arda sergileyen bir örgüte müzahir olacak bir yapıya sahip değil. Bizim polisimize, askerimize, çocuklarımıza kurşun atacak bir yapıya asla sahip olamaz" dedi.

  Mehmet Ağar: Hüseyin Çapkını bana Tansu Çiller önerdiMehmet Ağar: Hüseyin Çapkın'ı bana Tansu Çiller önerdi

  Hüseyin Çapkın cezaevinden çıktı... İşte ilk sözleri...

  İhraç edilen polisten itiraf: ‘Müdürlerin yüzde 70’i cemaattendi’İhraç edilen polisten itiraf: ‘Müdürlerin yüzde 70’i cemaattendi’

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı