Gündem Haberleri

  Hürriyet'e mektuplar

  Hürriyet Haber
  23.07.2001 - 01:54 | Son Güncelleme:

  Ayşegül Tecimer'in genç sevgilisi

  Ayşegül Tecimer'
  in yakalandığını duyurduğunuz haberde ‘‘Oğlu yaşındaki sevgilisi’’ ibaresini ana başlık altında kullanmışsınız. Bu ne bizleri, ne de sizleri ilgilendirir. Burada önemli olan özel hayat değil, işlediği suçtur. Erkeklerin genç sevgililerini siz ve diğer yazılı basın daha masumane gösterirken, bu ve buna benzer durumlarda bayanların teşhir edilmesini yanlış bir yaklaşım olarak değerlendiriyorum.

  Yasemin AYTEKİN

  Volkan Vural konferansında şeriat konuşulmadı

  28 Mayıs tarihli gazetenizde‘‘Orada şeriat yok Recai Bey’’ başlıklı manşet haberinizde, hayali birtakım olaylar kamuoyuna doğru gibi aktarıldı. Fazilet Partisi tarafından Avrupa Birliği ile ilgili olarak düzenlenen ve Volkan Vural'ın konuşmacı olarak davet edildiği toplantıda, şeriat veya bu anlamı çağrıştıracak bir soru yöneltilmesi kesinlikle söz konusu değil. Ayrıca konferans, video bantlarda kayıtlı.

  Recai KUTAN

  Vekili: Av. Ahmet ÖZDEMİR

  Yerel gazetede yazılanlar

  ‘‘Darende’’
  adlı bir yerel gazetenin Mayıs 2001 sayısında ‘‘Yalancı Hürriyet’’, ‘‘Hürriyet'in kuyruklu yalanı’’ adı altında yazılar var. Tesadüfen gördüğüm bu gazetede geçen ay yayınladığınız bir fakülteden söz ediliyor ve haberin doğru olmadığı söyleniyor. Oysa siz, haberin bir YÖK raporuna dayandığını yayınlayıp, karşıt görüşleri açıklamıştınız. Bunu bilmeyen insanlar, Hürriyet'in gerçekten yalan haber yayınladığını düşünebilirler.

  Türkan KOÇARSU

  OKURLARIMIZDAN KISA KISA

  CİHAT BİLGİÇ Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor dönemeçte, Tarım Bakanı'nın mevye-sebze tohumlarına takacağı isimlerle uğraşmanızı anlamsız buldum.

  AZİZ KARAS Ben Ankara'da oturuyorum. İstanbul'da verdiğiniz İnsan Kaynakları ilavenizi, Ankara'da da vermenizi istiyorum.

  ZERRİN AKÇAĞLAR Ankara Çankaya'da iki ayrı Hürriyet Gazetesi satın aldım. Son sayfadaki haberler, birbirlerinden farklıydı.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı