GeriGündem Hürriyet’e konuştular
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hürriyet’e konuştular

Hürriyet’e konuştular
refid:4876820 ilişkili resim dosyası

Savcı: Adım olaya neden karıştı anlamadım.

Kadın arkadaşı: Sevgili değiliz, hiç bir ortaklığımız yok.

KADIN arkadaşının kiracısını döven Cumhuriyet Savcısı İbrahim Demircioğlu ve Nevin Karakütük Hürriyet’e konuştu. Demircioğlu ve Karakütük, "Ortaklığmız yok, mafyayla uğraştık bize komplo kuruldu" dediler.

Demircioğlu, "Bir tanıdığımın işi için oraya gittim, oturuyorduk yan tarafta kavgalar başladı, koştuk baktık. Nevin hanım dövülüyor. Kim olduklarını bilmiyorum. Kimseye vurmadım. Adım olaya neden karıştı anlamadım. Dövmem için gerekçe yok, tanımam etmem" dedi.

Demircioğlu, karakola nezaketen gittiğini belirtti. Karakütük de "Savcı beyin ablam ile 10 yıllık geçmişi var" diyerek, "Ablam trafik kazasında rahmetli olunca, biz şoför ile mahkemelik olduk. Arkadaşlığımız böyle başladı. Sevgili değiliz, ikimiz de evliyiz ve aramızda görüş farklığı var. O dini bütün biri, ben öyle değilim." Karakütük, "İşyerinizin kapısında Cumhuriyet Savcısı İbrahim Demircioğlu’nun adı ve unvanı yazıyor, mezat salonunda ve olay günüde birliktesiniz" sorusunu, "Mezat salonunda dönen dolaplara çomak soktuğumdan bana komplo kuruldu, bir avukat İbrahim beyin ismini işyerime takmış" diye yanıtladı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle