Gündem Haberleri

  Hümeyra'ya yapılan korkunç bir şey

  Hürriyet Haber
  18.10.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Avrupa Yakası'nda 'gaffur' tiplemesiyle büyük ilgi gören Peker Açıkalın ağır konuştu.

  Avrupa Yakası'nda 'gaffur' tiplemesiyle büyük ilgi gören Peker Açıkalın, bu sabah ' Orada neler oluyor' programında çok çarpıcı açıklamalar yaptı:

  -Diziden Hümeyra’da gidince Gülse Birsel’in kalemi kırıldı bence. Kalemi Flaster ile yapıştırıp yola devam ettiler.

  -En büyük kayıp Hümeyra ve benim gitmemdi. Ama ben en çok Vural Çelik’e üzüldüm. O çocuk annesine bakıyor biliyor musunuz?

  -O dişiye teşekkür etmem’ dedi diye çıkartıldı. Çocuk demek ki teşekkür etmek istememiş.

  -Hümeyra’ya ne yapıldı? Hümeyra çekim için dizi setine gitmiş, Ona ‘o bölümü çektik, teşekkür ederiz’ demişler. Düşüne biliyor musunuz bu korkunç durumu?  Allah korusun başıma gelmesin.

  -Gülse Birsel’in fazlalıkla söz sahibi olmaya yönelik bir davranış biçimi var. Yani’ kalemimi oynatırım, ona göre ha!’ gibi bir tarzı var.

  -Ama bunu öyle herkese yapamaz. Bana biraz hissettirir gibi oldu, Gaffur’da köyüne gitti. Gülse Birsel panik oldu. Dizide 2 kişi kaldı: Gazenfer Özcan ve Binnur Kaya. Diziye bir daha asla geri dönmem. Bende geri vites yoktur. Dikiz aynası vardır.
   
  -Ata, Avrupa Yakası’na dönmek zorundaydı. Çünkü Volkan’da takılı kaldı. Geri vitese attı.

  -‘Ata bu dizinin dışında başka bir karakter yaratamadı ki. Dolayısıyla diziye geri döndü. Volkan ile kitlendi kaldı. ‘ Son Osmanlı Cumhuriyeti’ diye bir film çekti. Orada Vahdettin’i oynuyor. Ama sanki Volkan padişah kostümü giyip oraya çıkmış. Rol Volkan, kostüm Vahdettin. Ata’nın geniş bir bahçesi yok. Bu yüzden Avrupa Yakası’ndaki Volkana döndü.


  2 Metrelik Denizde Vurgun mu Olur?

  -‘Ne kaşığım nede sütün içinden çıktım. Ama kim çay kaşığı, kim kepçe bilirim. Ben filmin reklamı içi kavga çıkartmam. Hastanelere yatmam onun gibi. İnsan hiç 2 metre denizde vurgun yer mi?  Bu filmin gişesi için vurgun yedi. 
   
   Cem Yılmaz Havuzu Dolduruyor

  -Fragmanlar yüzünden filmi daha görmeden bitirdik. Cem eski işinin tekrarını yaptı. Kendini tekrarladı. Havuzu para doldu. Havuzu yeniden doldurmak için A.R.O.G’u çekti.

  -Cem Yılmaz mizah yazarı, Stand-Upçı. Yılmaz Erdoğan yazar. Ata Demirer sadece Volkan Karakterinde kaldı. Gülse Birsel yalnızca yazar. Oyuncu olabilmek için benim gibi en az 30 yıllarını verecekler.

  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı