Gündem Haberleri

  Hülya'ya kına gecesi

  Sema DENKER
  12.05.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Sadettin Saran'la "evlendi, evleniyor" haberleriyle aylardır gündemde olan Hülya Avşar'ın Sarıyer'deki evinde kız kardeşleri ve yakın arkadaşlarının katıldığı kına gecesi düzenledi.

   Hülya Avşar-Sadettin Saran fotoğrafları

  Türküler eşliğinde

  Uzun zamandır işadamı Sadettin Saran'la birlikte olan Hülya Avşar, önceki akşam Sarıyer'deki evinde bekarlığa veda etti. Evinde kız kardeşleri ve yakın arkadaşlarıyla birlikte kına gecesi düzenleyen Avşar'ın ellerine, "Yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar" türküsüyle kına yakıldı. Saran'la birlikte Kemerburgaz'daki villaya taşınacak olan Avşar'ın, yeni evine götüreceği eşyalarının da yine türküler eşliğinde çeyiz bohçası yapılır gibi toparlandı.

  Geleneklere uygun

  Kız kardeşi Helin Avşar, en yakın dostu Dilara Endican, kızı Zehra'nın da hazır bulunduğu kına gecesinin organizasyonunu Helin Avşar yaptı. Geleneklere uygun olarak yapılan gecede Hülya Avşar'ın başına kırmızı eşarp
  örtüldü. Ünlü sanatçının avucuna altın konulup kına yakıldıktan sonra şarkılar, türküler söylendi. Avşar'ın, oldukça duygusal anlar yaşadığı gelen bilgiler arasında. Bu arada ünlü çiftin nikah için gün aldığı, evlilik tarihini herkesten gizledikleri öğrenildi.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı