Gündem Haberleri

  Hülya ve Seren'in hayran olduğu erkekler

  Hürriyet Haber
  10.12.2009 - 12:47 | Son Güncelleme:

  Teniste dünya sıralamasının bir numarası Federer'e Seren Serengil, iki numarası Nadal'a, Hülya Avşar hayran...

  Hülya Avşar / Foto Galeri

  Seren Serengil / Foto Galeri

  Sevgilisi Sadettin Saran ile çıktığı seyahatte, İspanyol tenisçi Rafael Nadal'ın maçını da izleyen Hülya Avşar, twitter'da hem izlediği maçı, hem de Nadal'a olan hayranlığını dile getirdi. "Müthiş solak" olarak lanse edilen Nadal'ı çok beğenen Avşar, "Bence dünyanın bir numaralı ismi o... Olağanüstü. Onu yakından izlemek de olağanüstüydü" dedi.

  ÇOCUKLARA BAKARIM

  Avşar'ın ardından Seren Serengil de Nadal'ın en büyük rakibi olan İsviçreli Roger Federer'e olan aşkını facebook'tan ilan etti. Serengil, Roger Federer için "Beyefendiliğinin yanı sıra duygusal. Çok yakışıklı. Tam âşık olunacak adam" dedi.

  Serengil, Facebook'taki kişisel hesabından, Caner Demirkaya isimli arkadaşına "Tek değişmez aşkım Roger Federer. Bana yurt dışından onun maçlarını göndersene... Maçlarına kesin gitmemiz lazım" diye yazdı. Demirkaya da Federer'in mutlu bir evliliği olduğunu ve ikiz çocuklarının dünyaya geldiğini hatırlattı. Seren Serengil ise yarı şaka yarı ciddi bir cevap vererek, "Ben bakarım onun ikizlerine. Beni bir görsün ayrılır karısından. Zaten benim de çocuğum olmuyor, onunkilere bakarım. Âşık oldum adama" dedi. Bu yazışmaların ardınan konuştuğumuz Seren Serengil, Federer'e olan duyguları için şunları söyledi: "Ona aşkım 3 sene önce Roland Garros turnuvasına gittiğimde başladı. Onu canlı seyredince inanılmaz derecede beğendim. Beni etkileyen en büyük özelliği centilmenliği... Çok beyefendi. İzlediğim maçta, her fırsatta eşine dönüp öpücük atıyordu. Bu duygusal yönü de beni çok etkilemişti. Tenisi poker oynar gibi zekâsıyla oynuyor. Çok da yakışıklı. İlginç soğuk bir duruşu var. Bu da onun asaletini ortaya koyuyor. Çok güzel giyiniyor. Benim için tam âşık olunacak adam portresi oluşturuyor."

  8 YAŞINDA BAŞLADI- ROGER FEDERER

  Roger Federer / Foto Galeri

  28 yaşındaki İsviçreli raket, tenise 8 yaşında başladı. 2004'te aralarında Wimbledon, Amerikan Açık ve Avustralya Açık'ın bulunduğu dört turnuvanın üçünü kazanarak dünyanın bir numaralı erkek tenisçisi oldu. 2009 yılını da 1 numaralı seri başı olarak kapattı. Kendisi gibi tenisçi olan Miroslava Mirka Vavrinec ile evli. İkiz kızları var.

  REKORU KIRILMADI - RAFAEL NADAL

  Rafael Nadal / Foto Galeri

  RAFAEL Nadal, dört yaşında tenise başladı. 2004 yılında Sopot turnuvasını kazanan Nadal, toplam 9 şampiyonluk elde etti. Roland Garros'u 4 yıl peş peşe kazanan Nadal, toprak kortta 60 maçlık yenilmezlik serisi rekoruna sahip. En yakışıklı tenisçi olarak da gösterilen Nadal, 3 yıldır İspanyol manken Francisca Perello (Xisca) ile aşk yaşıyor.

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı