Gündem Haberleri

  Hülya diken üstünde

  Hürriyet Haber
  18.07.2001 - 15:57 | Son Güncelleme:

  Hülya Avşar bugüne kadar alanında hep bir numara oldu. Ama, kendisi aksini iddia etse de son dönemde tahtı sallantıda gibi görünüyor. Çünkü soluğunu hep ensesinde hissettiği sıkı bir rakibi var: Gülben Ergen. Hafta Sonu'nun haberine göre oyunculuk ve şarkıcılıktan sonra basına da el atan Ergen, Avşar'ı uykularını kaçırıyor.

  Gösteri dünyasının bir numralı ismi Hülya Avşar son dönemde diken üstünde. Çünkü yıllardır üzerinde oturduğu saltanat koltuğu ciddi biçimde sallanıyor. Son olarak Magic Life tarafından düzenlenen Hülya Avşarlı Tatil Şöleni adlı altı konserlik serinin ilk konseri için Magic Life Kiriş'te sahne alan Avşar, basından köşe bucak kaçtı.

  Peki neydi Avşar'ı bunca huzursuz eden? Eşi Kaya Çilingiroğlu'nun kaçamakları bir yana, Avşar kızının canını sıkan başka bir olay daha var son dönemde. Meslektaşı Gülben Ergen...

  Fırat, Marziye ve Dadı gibi izlenme rekorları kıran dizilerde oynayan, TV programları yapan, konserler veren Ergen, Avşar kızını yakın mesafeden takip ediyor. Avşar kızı, Ergen'in soluğunu hep ensesinde hissediyor.

  Bir süre önce Hülya adlı dergi ile basına da el atan Hülya Avşar'ın canını sıkan bir başka nokta bu konuda da Gülben Ergen'in kendisine rakip ollması. Pek yakında Gülben Ergen'in dergisi Gülbence'de yayın hayatına başlayacak. O zaman rekabet iyice kızışacak gibi görünüyor.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı