Gündem Haberleri

  Hülya Almanya'da Kaya kaçamakta

  Hürriyet Haber
  27.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Hülya Avşar'ın Kanal D'nin düzenlediği ‘‘Miss Europe Türk 2000’’

  yarışması için Almanya'ya gitmesini fırsat bilen eşi Kaya Çilingiroğlu, gece álemlerinin tadını çakarıyor. Kaya Çilingiroğlu, önceki gece Çarkıfelek'in sempatik hostesi, Mehmet Ali Erbil'in eski sevgilisi Özlem Yıldız'la kaçamak yaparken yakalandı.

  Önceki gece eşi Hülya Avşar yurtdışında olduğu için küçük kızı Zehra'yı bakıcısına bırakarak gece eğlencesine çıkan Kaya Çilingiroğlu, ekranların en sevilen yarışma programı Çarkıfelek'in hostesi manken Özlem Yıldız ile Christe Bar'da eğlenirken gazetecilere yakalandı. Kaya Çilingiroğlu ve Özlem Yıldız, daha sonra Şamdan Bar'a gitti, burada Çilingiroğlu'nun yakın arkadaşı Mehmet Dereli ve baldızı Helin Avşar'la buluşuldu. Grup, kısa bir süre sonra Nispet Bar'a geçti.

  GAZETECİLERE DAVET

  Nispet'e ilk olarak Kaya Çilingiroğlu ile Mehmet Dereli gittiler. Onlardan beş on dakika sonra ise Özlem Yıldız ile Helin Avşar geldi. Arto'nun sahneye çıktığı Nispet Bar'da ilginç bir olay yaşandı. Özel koşullar dışında gazetecilerin içeriye girmesine ve fotoğraf çekilmesine asla izin verilmeyen Nispet Bar'a, ‘‘Çilingiroğlu ve arkadaşlarının fotoğraflarının çekilmesi için’’ medya mensupları davet edildi. Kaya Çilingiroğlu, Özlem Yıldız ve Helin Avşar'ın son derece neşeli olduğu dikkati çekti.

  HER HALDE PARA BULDU

  Kaya Çilingiroğlu'nun son zamanlardaki ‘‘gece maratonları’’ İstanbul sosyetesinin ve basının dikkatini çekiyor. Dünyanın en zengin adamı Bill Gates'in eşi Melinda Gates'ten izin alarak her yıl bir hafta eski sevgilisiyle buluşmasına ‘‘O kadar param olsa Hülya'ya sormam bile’’ diye yorumlayan Kaya Çilingiroğlu'nun gece eğlenceleri, ilginç yorumlara da neden oluyor. Kaya Çilingiroğlu'nu yakından tanıyanlar, ‘‘Her halde Bill Gates kadar zengin oldu, Hülya'ya hesap vermeyi bırıkın, izin bile almadan gönlünce eğleniyor’’ diye espri yapıyorlar.

  Bakalım bu kez affedecek mi

  Hülya Avşar, çapkınlıklarıyla ünlü eşi Kaya Çilingiroğlu'nu kontrol etmesini çok iyi başarıyordu. Ama kızları Zehra'nın doğumundan sonra kendini çocuğunun bakımına adayan Hülya Avşar, zaman zaman ipleri elinden kaçırdı. Hülya Avşar, önceki yaz Bodrum'da ‘‘Matilda’’ lakaplı barmeid Zeynep Tatlıcan'la gazetecilere yakalanan Kaya'yı ‘‘Çocuğumu babasız büyütmek istemiyorum’’ diyerek affetmişti. Boşanmaya doğru doludizgin giden bu olaylardan Kaya Çilingiroğlu, yakasını güçlükle sıyırmıştı. Avşar'ı yakından tanıyanlar, ‘‘Bakalım bu kez de Kaya'yı affedecek mi’’ diye sormadan edemiyorlar. Kaya Çilingiroğlu'nu yakından tanıyanlar ise ‘‘Kaya bakalım bu kez de Hülya Avşar depreminden hasarsız çıkacak mı’’ diye soruyorlar.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı