GeriGündem Hostes Tuğçe’nin asker sevgili intiharı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  6
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hostes Tuğçe’nin asker sevgili intiharı

Hostes Tuğçe’nin asker sevgili intiharı
refid:21262536 ilişkili resim dosyası

ABD’nin Colorado eyaletinde yaşayan Tuğçe Kayhan White, Alaska’daki birliğe atanan ABD’li asker sevgilisiyle kavga edince intihar etti.

Tuğçe Kayhan White (31), 3 yıl önce Ankara’da tanıştığı Amerikan askeri Justin White ile evlenip ABD’nin Colorado eyaletinin Colorado Springs kasabasına yerleşti. Amerikan havayolu şirketi Frontier Airlines’ta hosteslik yapan Tuğçe, evlilik yolunda gitmeyince geçen yıl boşandı. Tuğçe bir süre sonra yine bir asker olan Trevor Shaw ile yaşamaya başladı. Ancak bu ilişkide de sorun yaşayan Tuğçe, Trevor’la kavga etti. Genç kadın, eski eşinin hediye ettiği silahıyla canına kıydı.

İlk eşi de asker

Tuğçe’nin sevgilisi Shaw, polise verdiği ifadede, kavganın ertesi günü eve gittiğinde sevgilisinin cesedini banyodaki aynanın önünde kanlar içinde bulduğunu söyledi. Durumu polise haber veren Shaw, bir gece polis gözetiminde kaldıktan sonra serbest bırakıldı. Tuğçe’nin ilk eşi White’ı da sorgulayan polis, olay yerinde yaptığı ilk incelemelerde cinayet izine rastlamazken, bunun bir intihar vakası olabileceğini düşünüyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle