Gündem Haberleri

  Hollywood’un kara kutusu öldü

  Hürriyet Haber
  02.10.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Tom Cruise’un düğün fotoğraflarını çalmaktan suçlu bulunan, Colin Farrell’ın seks görüntülerini yayınlayan ve Jessica Lynch, Marcia Cross ile Jamie Foxx’un çıplak fotoğraflarını satmaya çalışan koleksiyoncu David Hans Schmidt, Phoenix’teki evinde ölü bulundu.

  Hollywood’un kara kutusu öldü
  Colin Farrell’dan Jessica Lynch’e, Marcia Cross’tan Paris Hilton’a birçok ünlünün seks kasetini ya da çıplak görüntüsünü elinde bulunduran ve bunların bazılarını internette yayınlayan Hollywood starlarının korkulu rüyası David Hans Schmidt, Phoenix’teki evinde ölü bulundu.

  En son Tom Cruise ve Katie Holmes’ün İtalya’da düzenlenen düğün fotoğraflarını çalıp, bunları Curise çiftine 1 milyon dolara satmaya çalışmaktan suçlu bulunan, "Çaresiz Ev Kadınları" dizisinin yıldızı Marcia Cross’un çöplüğünden aldığı oyuncuya ait çıplak fotoğrafları basına yaymaya çalışan 47 yaşındaki film koleksiyoncusunun intihar ettiği açıklandı. Daha önce tehdit suçundan iki yıl hapis yatan Schmidt’in intihar süsü verilerek öldürülmüş olabileceği de iddia ediliyor. Çünkü Schmidt’in elindeki görüntüler birçok ünlü için büyük bir tehdit oluşturuyordu.

  İddialara bakılırsa Schmidt, geçtiğimiz ay çok ünlü bir sinema oyuncusunun seks görüntüleri için pazarlığa masasına oturmuş.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı