Gündem Haberleri

  Hırsızlık cezasını ödemek için hırsızlık yaptılar

  A.A
  25.01.2011 - 12:25 | Son Güncelleme:

  Antalya'dan Kütahya'ya gelen 2 kişi, hırsızlık amacıyla girdikleri evde yakalandı. Zanlılar, hırsızlık suçundan verilen idari para cezasını ödemek için tekrar hırsızlık yaptıklarını ileri sürdü.

  Alınan bilgiye göre, Yunus Emre Mahallesi Yenikent Sitesi'nde oturan bir kadın, sabaha karşı polisi arayarak karşıdaki bir dairenin balkonunda şüpheli birinin bulunduğunu, bir kişinin de içeri girdiğini ihbar etti.

  Olay yerine gelen ve Şehmuz İ'yi (26) söz konusu dairenin balkonunda arkadaşına gözcülük yaparken yakalayan ekipler, dairenin ziline bastı. Kapıya çıkan Yasemin Y, 2 çocuğuyla evde bulunduğunu, eşinin şehir dışında olduğunu ifade etti. Yasemin Y'ye evinde hırsız olabileceğini söyleyen ekipler, daha sonra Abdullah Hadi Ç'yi (43) çocukların uyuduğu odadaki gardıropta saklanırken yakaladı.

  Antalya'dan kiraladıkları otomobille Kütahya'ya geldikleri ve daha önceki hırsızlık suçlarından verilen idari para cezasını ödeyebilmek amacıyla bu eve girdiklerini söyledikleri öğrenilen zanlılar, sevk edildikleri mahkemece tutuklandı.

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı