Gündem Haberleri

  Hırsızlardan girdikleri işyerine teşekkür notu

  A.A
  24.02.2006 - 14:18 | Son Güncelleme:

  Hatay'da, bir pastanenin kapısını zorlayarak açan hırsızlar, pasta yiyerek meşrubat içtiler ve teşekkür notu bırakarak kaçtılar.

  Kışlasaray Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi'nde bulunan Tutkun Kardeşler Pastanesi'ne gelen işyeri sahibi Hüseyin İnce, kapının zorlanarak açıldığını fark edince hemen içerisini kontrol etti ve durumu polise bildirdi.

  Olay yerine gelen polis ekipleriyle işyerindeki kasayı ve eşyayı kontrol eden Hüseyin İnce, herhangi bir şeyin çalınmadığını, ancak pasta yenilerek meşrubatlardan içildiğini anladı. Bu arada, tezgah üzerinde bulunan not dikkati çekti. Notta, “Karnımız çok açtı. Pasta yedik ve meyve suyu içtik. Kusura bakma, paramız da yoktu. Hayrına say. Teşekkür ederiz” yazılı olduğu belirtildi.

  İnce, kasadaki paraların ve herhangi bir eşyanın alınmadığını belirterek, “Anlaşılan notta yazdıkları gerçekten doğru. Yediklerinin karşılığı olarak bıraktıkları teşekkür notunu görünce şaşkınlığım bir kat daha arttı. Ben de bunu hayrıma sayıyorum. Böyle kibar hırsızlar görmedim. Bu nedenle şikayetçi bile olmadım” dedi.

  İnce, buna rağmen güvenlik önlemleri alacağını, demir kepenk yaptıracağını da sözlerine ekledi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı