Gündem Haberleri

  Hırsızın hazinesi bulundu

  İZMİR / DHA
  05.05.2010 - 19:26 | Son Güncelleme:

  İZMİR'in Narlıdere İlçesi'nde, şüphe üzerine durdurulan ve üzerinden altın takılar çıkan hırsızlık şüphelisi A.T.K.'nin, çaldığı ziynet eşyalarını sakladığı iki gömü bulundu. Aralarında her çeşit takının yer aldığı altınların, yüzbinlerce TL değerinde olduğu ileri sürüldü.

  Dün akşam saatlerinde Narlıdere'de devriye görevi yapan polis ekipleri, şüphe üzerine durdurdukları A.T.K.'nın üzerini aradı. Ceplerinden altın takılar çıkan A.T.K., bunları Urla İlçesi'nde dolaşırken bulduğunu ileri sürdü. Ekiplerin sorguladığı şüpheli, daha sonra suçunu itiraf etti.

  A.T.K.'nın gösterdiği yerde yapılan kazıda, yüklü miktarda altın takı bulundu. Ekiplerin özel metal dedektörüyle yaptıkları detaylı aramada ise ilk kazılan yerin yakınında bir kazı daha yapıldı, buradan da yine altın takılar ele geçirildi. Asker kaçağı olduğu bildirilen A.T.K.'nın çaldıkları altınların bir kısmını sattığı büyük bir bölümünü ise gömerek sakladığı ortaya çıktı. Ele geçirilen takıların yüzbinlerce TL tutarında olduğu, kesin değerinin ise yapılacak inceleme sonunda belirleneceği bildirildi. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği belirtildi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı